„A“ tým Starší přípravky nestačil na soupeře z Průhonic

Přehled výsledků zápasů 29. – 30. 9. 2012

Mladší přípravka - volno
Starší přípravka „A“ – Průhonice – 2 : 8 (hráno v Průhonicích)
Starší přípravka „B“ – Červený Újezd – odloženo na 19.10.

Na nedělní zápas v Průhonicích se nám z  různých důvodů (nemoc, škola v přírodě, prodloužený víkend,…) nepodařilo dát dohromady nejsilnější sestavu našeho „A“ týmu. Proto se do Průhonic vydali hráči ze širšího týmu a i bráně chyběla naše jednička Adam „Julio“, který si tentokráte jako jediný střídající hráč zahrál v poli proti velmi kvalitnímu soupeři … Od začátku byli mírně lepším týmem domácí z Průhonic. Souhra a kvalita jednotlivců podpořená „přečíslením“ gólmana při rozehrávce dělala našim klukům velké problémy a Ti museli již od úvodních minut vydávat spoustu sil. Na střídačce bylo navíc „pusto a prázdno“, a tak s nepolevujícím vysokým tempem zápasu našim borcům rychle ubývaly síly. Vyrovnanějšímu průběhu také nepomohl druhý gól soupeře, který jsme po velké chybě obdrželi okamžitě po rozehrávce po prvním obdrženém gólu. Za stavu 0 : 3 se naši kluci ještě pokusili o zvrat a snížili na 1: 3, ale pak již síly a koncepce došla definitivně a sprška gólů ve druhé polovině zápasu rozhodla o zaslouženém vítězství domácích Průhonic.

Za obětavý výkon, který ale na body nestačil, si zaslouží pochvalu: Ondra v bráně, Aleš, Honza, David, Miki, Martin a Adam.

Příští víkend „A“ tým přivítá na domácím hřišti tým z D. Jirčan.

Květen 2024