Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Výsledky Přípravek fotbal 20.10. – 21. 10.2012

Přehled výsledků zápasů 20. – 21.10. 2012

VV_Mladší přípravka na hřišti v Psárech: 2 x výhra, 1 x remíza, 2 x prohra (7 bodů)
VV_Starší přípravka„B“- Červený Újezd – 1:11

Poslední podzimní turnaj Mladších přípravek se hrál na hřišti v Psárech a nutno poznamenat, že podzimní sezóna byla ukončena právě včas… Na velmi rozmoklém a blátivém terénu a za mlhavého počasí si naši nejmenší Viktoriáni tentokráte přivezli 7 mistrovských bodů do průběžné tabulky skupiny za dvě vítězství, jednu remízu a dvě prohry.
Vstup do zápasů se nám povedl a po vítězství nad Psáry a Dolními Jirčany jsme ve velmi napínavém utkání remizovali s týmem z Průhonic. V zápase s Dolními Břežany jsme neudrželi poločasové vedení 1:0 a ve druhém poločase inkasovali 3 branky. V posledním utkání s týmem z Jesenice jsme hráli oslabeni a na již velmi špatném terénu. Hra byla spíše o bojovnosti, ale borci v zelených dresech se o dobrý výsledek rvali až do samotného konce. Ale na vedení soupeře 2:0 jsme dokázali odpovědět pouze snížením na konečných 1:2 z pohledu mladých Viktoriánů.
Podzimní část sezóny tedy skončila následovně: v čele průběžné tabulky je tým z Průhonic, pak následují vyrovnané týmy z Jesenice, Dolních Břežan a naše Viktoria Vestec. Průběžnou tabulku uzavírá tým z Dolních Jirčan. Po zimní halové sezóně zahájíme jarní odvetné turnaje na hřištích jednotlivých týmů.

B“ tým Starší přípravky přivítal v dohrávaném utkání průběžně vedoucí tým tabulky skupiny C, mužstvo z Červeného Újezdu. Náš „B“ tým se bohužel na tento důležitý zápas nesešel v nejsilnější sestavě. Chyběla opora záložní řady Martin R. a nedorazil tentokráte také Standa H. A tak se již podruhé za sebou do obrany postavily „naše holky“ Kristýna a Markéta a proti velmi vysokým a silným klukům obstály velmi dobře. V prvním poločase jsme s vysokým a zdatným soupeřem statečně drželi krok, dokázali jsme vstřelit gól po zdařilé střele z dálky, ve druhé se však již projevila fyzická, herní i výšková převaha soupeře a nakonec jsme inkasovali jedenáct branek a prohráli poměrem 1:11.