Výsledky Přípravek fotbal 03. – 04. 11. 2012

Přehled výsledků zápasů 03. – 04.11. 2012

Starší přípravka „A“ – Hradištko – 6 : 3
Starší přípravka„B“ – Jesenice „B“ – 2 : 9 ( hráno na hřišti v Jesenici )
Starší přípravka "A" - Vrané  -  6 : 4 ( dohrávka 9.11. na hřišti Viktorie Vestec )

O prvním listopadovém víkendu nastoupila obě naše mužstva starší přípravky k dohrávaným zápasům z neodehraných kol z důvodu počasí a školních prázdnin.
Starší přípravka „A“ přivítala na domácím hřišti velmi silný tým z Hradištka, který měl v tabulce do tohoto víkendu doposud jedinou prohru. Kvalita soupeře byla od prvních minut znát, hlavně v důrazu a brejkových situacích. Přesto se naši kluci dokázali prosazovat a po většinu zápasu diktovali tempo hry. Po poločasovém vedení 3:2 dokázali borci v zelenobílých dresech ve druhém poločase po velmi pěkných akcích vstřelit další góly a zaslouženě vyhráli v poměru 6:3. Velmi dobře zahrála obraná dvojice „ Aleš – Honza“, v zápase neuděla jedinou větší chybu a významnou měrou přispěla k dobré hře celého týmu. V útoku se také dařilo Mikimu a Davidovi. Bojovně a s velkým nasazením hráli „Kubové A.+H.“. Chytrou hrou a přihrávkami opět oplýval Standa. Klukům za velmi pěkný zápas děkujeme a blahopřejeme.

Ke svému poslednímu podzimnímu zápasu nastoupila Starší přípravka „B“ na hřišti Jesenice proti domácímu „B“ týmu. Náš tým byl po celý zápas horším celkem, hra byla neurovnaná a bohužel s minimem šancí. Soupeř nás tentokráte ve všem převyšoval a zaslouženě zvítězil v poměru 9:2.

Za umělého osvětlení se v pátek 9.11. na hřišti vestecké Viktorie dohrávalo odložené kolo mezi domácí Viktorkou - Starší přípravkou "A" a týmem z Vraného. Vyrovnaný zápas s mírnou převahou našich kluků rozhodli naši kluci ve druhém poločase. Vedení 6:2 nakonec soupeř korigoval po odpískané penaltě a vydařené střele z úhlu na konečných 6:4 pro naše borce. Zahráli si všichni kluci z A týmu, které v dnešním zápase doplnili ještě naši "mladí" Dáda s Ondrou. Naše "áčko" se tak po podzimní části dělí v tabulce o první místo s týmem z Průhonic. Oba dva týmy mají na svém kontě pouze jednu prohru a v jarních odvetách tak můžeme očekávat vyrovnaný souboj o čelo tabulky.