Mladí Viktoriáni vezou ZLATO z turnaje v Chýni!

Halová sezóna začala pro mladé Viktoriány ve „Velké stylu“. V týdnu jsme přijali pozvání na halový turnaj v Chýni, který byl součástí slavnostního otevření místní sportovní haly. Ve velmi pěkné a útulně zrekonstruované hale nastoupila naše Mladší přípravka k zápasům proti týmům z Ruzyně, TJ Bílá Hora, Červený Újezd a pořádající FC Chýně.
Ve velmi pěkném úvodním zápase borci v  dresech TJ Viktoria Vestec  porazili domácí tým FC Chýně v poměru 5:1. V dalším zápase, po zodpovědném výkonu v obraně, neobdrželi Viktoriáni od týmu z Ruzyně ani jeden gól a zvítězili v poměru 4:0. Ve svém předposledním zápase nastoupili malí Viktoriáni proti velmi silnému týmu z Bílé Hory… V asi nejlepším utkání turnaje se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale více šancí měli naši kluci a holky. Poločasové vedení 3:1 jsme udrželi a v utkání o celkové vítězství zvítězili v poměru 4:2. V posledním zápase proti týmu z Č. Újezdu jsme neponechali nic náhodě a proti spíše začínajícím fotbalistům zvítězili vysoko 16:0.
V celkovém pořadí se tedy po vítězství ve všech svých zápasech umístili mladí Viktoriáni na celkovém 1. místě a odvážejí z turnaje ZLATÝ POHÁR. Kromě toho si také odvážejí cenu za „nejlepšího střelce Turnaje“, kterým se stal Ondra Vlasák.
Všem malým borcům moc blahopřejeme a děkujeme pořadatelům z FC Chýně za pozvání.
Turnaj tedy vyhráli tito mladí Viktoriáni:
„Dívčí komando“ Eliška s Kristýnkou, Markéta a Ema. V brance parádní výkon předvedl „Panter“ Tyler a na palubovce se proháněli a góly stříleli „Snajpři“ : Ondra, Richard, Dáda a Filip.

Květen 2024