Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Letní příměstský tábor ve Vestci - 4.turnus, FOTOGRAFIE

TJ Viktoria Vestec a Sportoviště obce Vestec opět pořádá letní příměstský tábor plný her a zábavy!
Fotografie naleznete:
4.turnus
3.turnus
2.turnus 
1.turnus

 
Turnus 4 / Pátek:
Je tu poslední den našeho putování. A kam dnes vyrážíme? Stačilo ráno nakouknout do tělocvičny a bylo jasno - jsme v TAJEMNÉ ZEMI! Tolik roztodivných postaviček pohromadě jsme už dlouho neviděli - vedle indiána odpočívá lev, naproti pirátovi sedí námořník, duch a kostlivec si brousí zuby na zdejší princezny, čertice přemýšlí, koho si uvaří k večeři, španělská tanečnice koketuje s Batmanem, fotbalisti plánují taktiku pro dnešní soutěže... Máme štěstí, zrovna se slaví karneval! Tak tedy řádíme, tančíme a soutěžíme. I dnes jsme se naučili místní rituální tance - "Karamela" a "Supermana". Odměna za naše snažení byla tentokrát netradičně slaná:-) Čas před obědem jsme strávili pohybem - shánění balónků a párování ponožek bylo pro mnoho z nás kvalitním sprinterským tréninkem, který si žádal dodržení poledního klidu. Odkud vyrazit na odpolední průzkum blízkého okolí, to nám pak prozradila tajná zpráva. Místní zábavní atrakce jsme našli a vyzkoušeli je všechny. Kalorií jsme dnes spálili dost, bez obav jsme tedy mohli ochutnat Pájinu delikatesu - dortíček s magickou náplní a šlehačkou. Bylo nám poodhaleno i jedno tajemství - princip neviditelného psaní. Abychom se neztratili a snadno dorazili domů, dostali jsme od domorodců mapu, hodinky a bonbónový vláček. Takže nasedat! Jedeme! Rodiče už čekají!!!
 
Turnus 4 / Čtvrtek:
Včera se nám v zemi plné labyrintů nikdo neztratil, ráno jsme se tedy sešli opět v plném počtu. Konečně dorazila poslední várka triček, takže hurá na jejich zdobení! Aby naše díla byla dokonalá a v "oděvním  ateliéru" nás nebylo příliš, rozdělili jsme se na dvě pracovní skupiny, které se po obědě vystřídaly. Jedna designovala trika a druhá vyráběla rituální masky. Po svačině začala naše další průzkumná cesta, tentokrát do VODNÍ ZEMĚ. Na uvítanou čekala na naše malé dobrodruhy bojová hra plná náročných úkolů. Jejich splněním ale výzvědná mise nekončila, museli jsme ještě přijít na kloub několika indíciím, teprve pak byla tajemná "koule" naše! Prozkoumat její obsah nám dalo také zabrat, ale úsilí se vyplatilo, odměna byla sladká:-) Odpoledne bylo též plné adrenalinu - plavba po rozbouřeném moři plném žraloků byla nevšedním zážitkem pro všechny. Vodní soutěže a hrátky pak byly příjemným zakončením dne. Dneska se naši průzkumníci moc vzorně nechovali, věříme, že zítřejší návštěva Tajemné země bude probíhat civilizovaněji.  

Turnus 4 / Středa:
Dnes nás čekal výlet za hranice všedních dní. Spolu s kamarády z pražského Klokánku jsme zavítali do zábavné ZEMĚ MIRAKULUM MILOVICE. Hned u vstupu jsme vyzkoušeli obří nafukovací trampolínu a Nadzemní podzemí - soustavu věží, lanových visutých cest, tobogánů a temných podzemních chodeb. Nestihli jsme prozkoumat vše a už jsme pádili dobýt místní dominantu, obrovský dřevěný hrad. Potvrdilo se, jací jsme šikulové, protože až desetimetrové výškové rozdíly, visuté mostky, skluzavky a šplhací tyče se nám  podařilo zdolat jen s občasným zaškobrtnutím! Odměnou za vyšplhání na hradní věže byl pak krásný výhled na obyvatele celé země. Opravdu adrenalinové zážitky ale nabídl desítky metrů dlouhý podzemní labyrint, který se nachází pod hradem. Ještě že jsme doma nezapomněli baterky, jinak bychom byli asi úplně ztraceni:-) Po obědě nás zlákalo habrové bludiště. Jeho zdolání byla výzva pro všechny - takže závod dvojic mohl začít! Úkol byl jasný - v kilometru cestiček najít tu správnou. Všichni dorazili do cíle rychle, následoval tedy  přesun do kouzelné Země prasátka Pigyho. Zde nás nejvíce bavilo řádění v lanovém centru, na lanovkách a klouzačkách. Poznávali jsme nejen zdejší atrakce, ale osobně jsme se seznámili i s místním zvířectvem - roztomilé kozičky by si nejeden z nás vzal domů:-) Jirka, Šárka i Pája museli uznat, že jsme se chovali vzorně, a za odměnu nás pozvali na osvěžující zmrzlinu. Před odjezdem domů jsme se vydali alespoň na částečný průzkum zdejší lesní naučné stezky. Mnoho krás této zábavné země nám zůstalo ještě utajeno, pevně tedy věříme, že se brzy na návštěvu vrátíme!

 Turnus 4 / Úterý:

Dnešní den jsme strávili v LEDOVÉ ZEMI. Její vládci nás pozvali na Zimní olympijské hry. Nabídku jsme samozřejmě neodmítli a v plném počtu jsme na olympijský stadion dorazili. K zahajovacímu ceremoniálu nastoupila naše sportovní výprava pod vedením vlajkonoše Tomáše ve vysoce módních zimních doplňcích. Všichni sportovci byli srdečně přivítáni maskotem her Sněžným kozlíkem (po spravedlivém hlasování dostal jméno Řízek:-)), složili olympijský slib a nechybělo ani zažehnutí olympijského ohně. Pak už se borci vrhli na plnění náročných disciplín týmového i individuálního charakteru. Závodníci prokázali své dovednosti v koulované, poradili si s obrovskými sněhovými koulemi, nezastavili je ani ledové kry. Kvůli hustému sněžení byly soutěže bohužel přerušeny. Sportovci se s touto nepříznivou situací ale vyrovnali bez problémů a i v náhradních prostorách podávali bravurní výkony. Hlavní odpolední disciplíny - běh na lyžích a bobová dráha nabídly též divácky atraktivní podívanou. Závěrečný ceremoniál ukončil napětí závodníků, jak vše vlastně dopadlo. Absolutním vítězem se stala závodnice Kristýnka, která převálcovala mnohem starší a silnější borce. Velký podíl na skvělých výkonech měl i Jirka, který nás celý den zásoboval vyváženou a pro sportovce vhodnou stravou. Na závěr dne pro nás hostitelé připravili překvapení - opravdový SNÍH a vysokohorskou výpravu za pokladem. Děkujeme pořadatelům za nevšední zážitky, bylo to super!

Turnus 4 / Pondělí:
Hurá! Je tu 19 skvělých dětí, které si chtějí užít předposlední týden prázdnin, a jejich dvě ochránkyně Šárka a Pája:-) Počasí nám tentokrát svou vlídnou tvář moc neukázalo, takže jsme většinu dne trávili v tělocvičně, což nám ale nevadilo, nabídka aktivit byla totiž pestrá:-) Při seznamovacích hrách nám nestačily pusy, ruce ani nohy, na pomoc jsme si museli vzít i "koště", lano a míče. Vzájemně jsme se "oťukávali" i v dalších hrách, kde všichni prokázali svoji sílu, rychlost a obratnost.  Po výtečné svačině jsme vyrazili ven, kde už jsme si vyzkoušeli týmovou spolupráci. Splnění rozličných úkolů vedlo k vytouženému cíli - objevení tématu ZTRACENÁ ZEMĚ a sladké odměně:-) Po odpolední siestě vysvitlo sluníčko, takže honem na kolotoč! Se zamotanými hlavami jsme se pod dohledem našich ochránkyň "ztratili" - absolvovat překážkovou dráhu se zavázanýma očima nebyla opravdu procházka růžovým sadem:-) Posilněni svačinou se naši malí "ztracenci" proměnili v malíře a na "plátno 19 v 1" namalovali svoji ztracenou zemi. Zítra naše veledílo doladíme a pověsíme na zeď, to budete koukat!

***

Turnus 3 / Pátek:

Dnes je poslední den naší společné plavby, ale nemusíme být smutní, užijeme si ho jak se patří! K pátku již tradičně patří karneval, takže naši piráti oblékli masky a můžeme jít řádit, tancovat a bavit se. I naše bříška si pořádně užily, protože se opékaly vuřty a mlsné jazýčky si zamlsaly v cukrárně. Posledním úkolem dneška je zúčtování s žetony a udílení diplomů… a protože máme kladné a záporné žetony, tak se zatajeným dechem čekáme, kdo má diplom a koho budeme muset hodit přes palubu…a se zatajeným dechem čekají i rodiče, jestli mají piráta s diplomem nebo se budou muset vrhnout do moře…


Turnus 3 / Čtvrtek:
Už jsme se nemohli dočkat dneška! Tak jako má každý pirát vlajku a loď, tak taky musí najít nějaký poklad. Kapitánky zavelely a my můžeme vyrazit! Jak už to bývá, cesta byla náročná, plná úkolů, vyžádala si plné zapojení svalů i důvtipu, ale hurá! Zdárně jsme došli až na konec a mohli jsme se radovat ze zaslouženého pokladu.
Ještě musíme na pravidelnou obhlídku, nyní na severozápad, musíme obstarat nezbytné zásoby a výbavu na loď. Máme bohatství z nalezeného pokladu, takže nyní výjimečně nebudeme loupit, ale vše si řádně koupíme, a těšíme se na zítřejší poslední den, co nám ještě přinese.


Turnus 3 / Středa:
Dneska jsme zabrousili do vzdálenějších vod. Rozhodli jsme se, že přepadneme zatím nedobité území s Labyrinty zvané Loučeň a podmaníme si místní obyvatele a zabereme jejich půdu. Plavba proběhla klidně, mohli jsme si připravit plán, vylodit se a začít „řádit“.
Jsme moc spokojení, odměnou nám je mnoho překonaných překážek, kde jsme předvedli nesmírnou zdatnost, sílu a mrštnost.
Domorodci jsou nakonec docela přátelští, podělili se s námi o pokrm, takže jsme si pochutnali na kuřecím řízku s kaší, nechali jsme je žít, přátelsky jsme se rozloučili a možná se ještě někdy shledáme.

Turnus 3 / Úterý:
Když se ráno naše posádka sešla v plném počtu, proběhla nejprve „kontrola domácích úkolů“ – kreslení na téma Hurvínek a Krteček. Taková malá rozcvička na dnešní den a vypadá to, že máme mezi sebou hodně pirátů-umělců, super, to se nám bude hodit… Museli jsme totiž dát hlavy dohromady, protože co bychom to byli za mořské vlky bez pořádné pirátské vlajky! Opět bylo nutné použít fantazii, šikovnost a důvtip a krásné plátěné vlajky jsou na světě! A s vlajkou na stěžni můžeme vyrazit na průzkum nejdříve po moři a později i po souši.
I dneska nás naše kapitánky hodnotí a rozdávají žetony, téměř vše hodností kladnými žetony, ale museli i rozdat pár záporných, protože respekt být musí…


Turnus 3 / Pondělí:
Začíná třetí turnus našeho prázdninového programu. Na palubě naší pirátské lodi nás přivítaly kapitánky Terča a Domča a nabrali na palubu 14 malých pirátů. Pro začátek bylo nutné prověřit zručnost námořníků, kterou měli prokázat výrobou kapsičky na žetony. Celý týden budou naši malí kamarádi sbírat žetonky, které se na konci týdne spočítají a bude následovat zasloužená odměna (nebo lajdáckého piráta shodíme do moře :o)
Počasí nám přeje, takže můžeme odrazit od břehu, prozkoumáme „přilehlé ostrovy“ a seznámíme se navzájem při hraní námořnických her.

***
 

Turnus 2 / Pátek:

Počasí nám chce asi vynahradit, že je dnes poslední den, a zase nám krásně svítí. Do tohoto krásného rána jsme se sešli v maskách a můžeme začít! Dopoledne máme za úkol dokončit rozdělané lapače snů a musím děti nesmírně pochválit, protože jsou opravdu krásné. Naše šikovné ručičky ale nezahálejí a opravujeme nebo znovu vyrábíme luky a šípy a vyrážíme na další lov. A nám to nestačí, chceme ještě rybařit a zkusit, jak nám jde tento způsob lovu. A opravdu, dneska nám jde snad všechno, máme hned několik úlovků. Ale zase rybky pouštíme do vody, možná jsou zlaté a splní nám nějaké přání.
V závěru dne ještě děláme obhlídku rybníka a k našemu velkému překvapení a nadšení narážíme na pravé indiány – sám velký náčelník se svou squaw a budoucím náčelníkem - a ti nás zvou ke svému ohni a k večeři! Udělali na nás velký dojem a asi i my na ně, protože nás přijali mezi velké indiány a darovali nám každému diplom a sladký pytlíček.
 

Turnus 2 / Čtvrtek:

Den zase jako malovaný..a stvořený pro lov! Naše dva indiánské kmeny – Jestřábí oka a Rychlé šípy - se vydali ulovit si něco k snědku. A pozor - k lovu použili vlastnoručně vyrobené luky a šípy. Úspěšnějšími lovci byli nakonec Rychlé šípy a podařilo se jim ulovit jak zajíce, tak i z větší zvěře kance a srnky.
Dneska se tvoření zaměřilo na „interiér“. Bylo nutné vyrobit lapač snů, který dokáže, zavěšený na postelí, chytit všechny špatné sny. Není to zrovna lehký úkol, takže dneska jsme začali a snad se nám ho zítra podaří dokončit. Po vší té náročné práci se ještě svlažíme a můžeme domů.
Zítra nás čeká poslední den. Již tradičně bude karneval, takže masky prosím sebou, lépe řečeno na sebe. A nemusíme být smutní, jsem si jistá, že nás i zítra čeká legrace a indiánské překvapení.
 

Turnus 2 / Středa:

Den začínáme s naším léčivým lektvarem – abychom se udrželi zdraví, dáváme si ranní šálek (maminky a tatínkové nebojte, ve skutečnosti to je zelený čaj). Ráno je zatím chladné, ale věříme v hezký den.

Jeskyně se pojí s indiány a proto i my do jedné míříme, navštívíme Koněpruské jeskyně. Jeskyně je na kopci, tak se ještě kocháme výhledem do krajiny. Medvěda jsme sice v jeskyni nenašli, zato jsme obdivovali co dokáže vytvořit příroda, a taky jsme okusili úplnou tmu. Jsme už přeci velcí indiáni, takže se někteří bojíme jen trochu.

Sluníčko už trochu vykukuje a my pokračujeme do Berouna. Tam nás čeká moc dobrá flákota (výborný vývar, kuř. řízeček s bramborem) a medvědi! S vystopováním jsme neměli problém, zato s jejich jmény jsme potrápili paměť. Malou nápovědou nám bylo, že jsou to medvědi u večerníčku. S druhou nápovědou, že dva medvědi jsou jmenovci našich indiánů (tedy civilními jmény), to už to hladce. Schválně děti doma znovu vyzkoušejte…..nebo i sebe?

U medvědů v parku jsme ještě ochutnali zmrzku a trochu řádili na dětském hřišti včetně nezbytné výstavby obydlí z písku.

 

 

Pak už nás čekala cesta domů (kupodivu v autobuse usnuli jen ti největší) a chvilka na malování obrázků z dnešního výletu. A poděkování počasí, zase nám dopřálo krásný den.


Turnus 2 / Úterý:

Další den je ve znamení postřehu. Jednak pořád sledujeme oblohu, kdy začne pršet. A zase máme štěstí, další den bez deště, i když už ne úplně tak horký. Ale bez deště a to je super! Náš postřeh a paměť zkouší hned první dnešní hra – hledáme ukryté obrázky zvířat, můžeme se jen podívat, a to jen jednou, a potom malujeme, co si pamatujeme. V jednu chvíli se přidružil i bobřík mlčení a to je fakt divoká kombinace… Ale zdařilo se a my prošli zkouškou dospělosti, jsme velcí indiáni a později máme svoje čelenky i indiánská jména – například Rychlonožka, Malý medvěd, Šťastný luk, a samozřejmě nesmí chybět ani Vinnetou a Old Shatterhand….

A protože každý velký indián rozumí bylinkám a přírodě vůbec, sbíráme vše, co považujeme za zdravé a vaříme si léčivý lektvar. Obstarání potravy zatím necháváme Jirkovi, dělá to dobře, takže gulášek vše jistí.

V noci přišla parádní vichřice a déšť, takže je znovu nutné věnovat se opravám našich obydlí…..

Zítra podnikneme výzvědnou výpravu do (Koněpruské) jeskyně, třeba tam objevíme medvěda! A kdyby ne, určitě ho vystopujeme v Berouně v medvědáriu….:)
 

Turnus 2 / Pondělí:

Druhý turnus začíná! Se svými desíti dětmi oproti prvnímu turnusu s počtem 26 dětí máme pocit rodinného setkání. Počasí nás chvíli nechá tápat jak bude, ale nakonec zase teplý den plný sluníčka.

 

 

 

 

Držíme se již osvědčeného schématu prvního dne – ranní seznámení, které je ale jednoduché, 5 dětí se zná již z minulého týdne. Následuje svačinka a stopovaná. Nejdříve plníme jednoduché úkoly na „zahřátí“, pak už hledáme téma tohoto turnusu. Matěj s polovinou indicií nabízí „indiány“, a po další nápovědě už má jasno, je to tak – takže nás čeká DOBRODRUŽSTVÍ MALÉHO INDIÁNA!

Po obědě a odpočinku s poslechem pohádek v tomto duchu vylepšujeme táborová trička a Verča při předání rodiče instruuje, že je třeba kresby zažehlit, pak vyprat a hlavně ve středu obléknout na celodenní výlet!

 

 

Minulý týden nás děti nadchly s jakou radostí a tvořivostí budují domečky z přírodních materiálů, takže i naši „malí indiáni“ si staví svoje „tee-pee“ na břehu rybníka. Na závěr trochu her, domů a spát, ať už je zítra ráno.

***

Turnus 1 / Pátek:

 

 

Dneska to zase vypadá na hezký den. Všichni jsme v maskách a musím uznat, že moc vydařených. Takže v plánu máme bavit se, tancovat a taky trochu si zopáknout, co jsme se za celý týden dověděli o našich i cizích krajích.
 

Turnus 1 / Čtvrtek:

Dneska nás počasí drželo ve střehu, jestli zaprší, ale nakonec vydrželo a nepršelo, jupíí! Ráno jsme se dozvěděli, že celý den strávíme doma, tedy v České republice. Podnikli jsme tedy výzvědnou túru po okolí a při tom jsme si zahráli hry na postřeh – kolíčkovanou, sajgon a berušku. O co vlastně šlo? Komu zůstal kolíček (kdekoliv na oblečení) dostal po návratu „trestný“ úkol. Při zavolání sajgon nebo beruška musel následovat dřep nebo skok do pole…docela jsme se pobavili a přitom i dozvěděli něco nového o naší republice.

Výbornými jahodovými knedlíky nás Jirka mile překvapil a i zavilým odpůrcům sladkých jídel se dělali boule za ušima.

 

 

Dny nám tak rychle utíkají, že jako mrknutím oka bude zítra pátek, tedy poslední den. Bude slibovaný karneval, to si pěkně zařádíme, a bude i diskotéka. A Verča slibuje překvapení…tak se necháme překvapit, jestli to bude překvapení pro děti nebo pro rodiče….tak zítra zase ráno ahoj.
 

Turnus 1 / Středa:

Dnes jsme opravdu vyrazili „do světa“. Ráno jsme se nalodili na přistavený autobus a vyrazili směr Vlašim. První zastávkou byla rozhledna Blaník a my se mohli podívat na celý svět pěkně z výšky! Zkouškou odvahy byla nejen vlastní rozhledna, ale i cesta k ní. Pěšina vyžadovala naši plnou pozornost a hbitost, ale i přesto některé z nás nakonec „dostala“… Naštěstí zranění byla jen drobná a my se v plném počtu dostavili na farmu Blaník.

Po tomto výkonu jsme se zaslouženě pustili do polévky a kuř. řízku s bram. kaší. Po obědě na nás čekal králíček a my pro něj navrhovali jméno. Autorem jména s největším počtem hlasů byl Vláďa a králíčka jsme pokřtili na Ušáčka. I přes úmorné vedro, počasí se opravdu snaží, jsme se pustili do plnění úkolů Blanického desetiboje.

Domů jsme se vraceli na poslední chvíli, ale plní zážitků, unavení a spokojení. Zítra se zase můžeme v 8 hodin těšit, co přinese další den.

 

 

Jak již bylo řečeno v případě hezkého počasí plavky a ručník sebou. A na pátek prosíme rodiče, aby dětem připravili masky, uděláme si karneval.
 

Turnus 1 / Úterý:

Další horký den a my letíme dál! Rozdělili jsme se do tří skupin tak, aby někdo uměl číst a někdo zase rychle běhal…nebo všichni umí všechno?! Doběhli jsme si pro kartičky s texty a hádali jsme, kampak dneska vyrazíme – a? …dneska jsme byli v Číně a do oběda jsme si ještě stihli vyrobit čínské kloboučky proti sluníčku.

Čekali jsme rýži, ale i tak jsme si pochutnali na vař. bramborách a karbanátcích. Měli jsme při cestování takový hlad, že ani nevíme jaká byla polévka…ale určitě dobrá, nic nezbylo…

A abychom se trochu zchladili, cestujeme na Antarktidu. Antarktida je hodně daleko a tak se skoro celé odpoledne plavíme na lodičkách, kloužeme se (jako po ledu), chytáme ryby a s tučňáky hrajeme tučňáčí olympiádu.

Zítra nás čeká celodenní výlet na rozhlednu Blaník, ať vidíme celý svět pěkně z výšky, a dále farma Blaník. Tam budeme potřebovat jen pití, malou svačinku a pár korun, kdybychom něčemu nemohli odolat. Oběd nám dají na farmě. Sraz je zase v 8 hodin na hřišti, odjezd autobusu mezi 8:15 a 8:30 a návrat v 17 hodin.
Vzhledem k horkému počasí by se na čtvrtek a pátek hodily plavky a malý ručník, na hřišti využíváme zavlažování a vodní skluzavku.

 

 

 

Turnus 1 / Pondělí:

Příměstský tábor začíná! Přivítalo nás krásné letní ráno a tento ročník i nejpočetnější parta malých i velkých kamarádů. Po úvodních nezbytných formalitách si děti převzaly vedoucí Verča a Anička a společně se rovnou vrhli na první hry, jejichž cílem bylo seznámit se a zapamatovat si jména navzájem. Po malé přestávce a svačině se děti rozdělily na dvě skupiny, první skupina „prchala“ před druhou, která je „stopovala“. Aby to nebylo tak jednoduché, bylo nutné na trase plnit různé úkoly a hlavně poznat téma tohoto turnusu. Odměnou jim byl nalezený poklad i téma LETEM SVĚTEM!

O oběd už naštěstí tolik bojovat nemuseli a celkem bez práce si pochutnali na přírodních kuřecích paličkách s rýží. A následovala nezbytná chvíle odpočinku před druhou půlkou dne.

 

 

Naštěstí nám počasí nesmírně přeje, sluníčko pálí a než jsme se pustili do klokaní olympiády, mohli jsme se osvěžit …ještě, že je potřeba pořádně zalít trávník….. A po druhé svačince už na nás čekala holčičí růžová a klučičí modrá trička s logem našeho příměstského tábora s našimi jmény, které jsme vlastními výtvory ještě vylepšili. Zatím je necháme uschnout a parádu v nich uděláme ve středu na celodenním výletě. A ještě nám zbyla chvíle na poslední hry – cukr-káva-limonáda a rybičky…Myslím, že první den se vydařil a už se těšíme co přinese zítřek!


***

Co nás čeká? 

Po prvním „zahřívacím“ ročníku vesteckého příměstského tábora v loňském roce i letos připravujeme program pro děti na období prázdnin. Potěšil nás velký zájem rodičů a letos otevíráme hned čtyři turnusy. Pro velký počet přihlášek na 1. turnus dokonce rozšiřujeme kapacitu na 2 skupiny, které se nám podařilo obsadit prakticky za týden po zveřejnění informace o rozšíření na našich internetových stránkách www.tjviktoriavestec.cz.

V letošním roce můžeme rodičům a jejich dětem ve věku 5 -10 let nabídnout termíny od 22.7. do 26.7., kde jsou již plně obsazené obě skupiny, dále od 29.7. do 2.8., od 12.8. do 16.8. a od 19.8. do 23.8., kde v každém turnusu ke dnešnímu dni zbývá již jen několik posledních volných míst.

            Děti se mohu těšit, že zažijí DOBRODRUŽSTVÍ MALÉHO INDIÁNA, poletí s námi LETEM SVĚTEM nebo se zúčastní PUTOVÁNÍ S DINOSAURY, možná je čeká i   HLEDÁNÍ ZTRACENÉ ZEMĚ. Každý týden bude zaměřen na jiné téma, ale nikdy nevynecháme karneval nebo sportovní klání v duchu olympiády, ať už letní nebo dokonce zimní. Děti si užijí také jeden celodenní výlet v každém turnusu vlastním autobusem, a to vždy ve středu. Navštívíme zámek Loučeň, zoo Chleby, farmu Blaník s rozhlednou nebo Beroun s medvědáriem a trampolínami, uvažujeme i o návštěvě Parku Mirakulum v Milovicích. Pokud bude místo v autobuse, mohou se těchto výletů zúčastnit i rodiče či prarodiče dětí nebo prostě milovníci poznávání Středočeského kraje. Kromě využití fotbalového hřiště a hřiště s umělým povrchem plánujeme i pěší výlety do přilehlého okolí, rybaření a plavby na lodičce, samozřejmě s ochrannou vestou, nebo v případě nepřízně počasí sportování a hry v tělocvičně.

            Každé ráno se sejdeme v 8 hodin na hřišti TJ Viktoria Vestec, kde si děti převezme pověřený dozor. Ukončení a předání dětí rodičům bude v 17 hodin tamtéž. Spolupracujeme stejně jako loni s učitelkami z mateřských školek a center z Vestce a blízkého okolí, které naši lokalitu dobře znají.

O děti bude dobře postaráno nejen zajímavým programem, ale i zajištěním celodenní stravy. Stejně jako loni budeme teplý oběd přivážet z Jesenice, dopoledne i odpoledne bude pro táborníky připravena svačinka. Nezapomínáme ani na pitný režim, proto prosíme rodiče, aby děti vybavili lahvemi na pití, k dispozici je automat na vodu.

A ještě něco málo k organizačním informacím: Aktuální informace se můžete dočíst na již zmíněných stránkách www.tjviktoriavestec.cz. Kontaktní osoba je Jaroslava Roubíčková, roubickovajaroslava@seznam.cz, tel. 723 637 194. Cena týdenního příměstského tábora je 1.800,- Kč, také je možné dítě přihlásit pouze na vybrané dny. Cena za jeden den je 400,- Kč, cena jednoho celodenního výletu bude ještě vyčíslena. Platbu v celé výši můžete spolu s přihláškou a kopií kartičky zdravotní pojišťovny předat p. Roubíčkové nebo p. Zemanovi ve Vestci, vše nejlépe do 20.6.2013. Kromě láhve na pití děti vhodně oblečte dle počasí, eventuelně připravte náhradní oblečení.

 

 

            A na závěr již jen přání, aby nám alespoň trochu přálo počasí a hlavně, aby nás celý pobyt doprovázely úsměvy našich malých kamarádů!
 

Fotografie z letního, příměstskéh

Kalendář akcí

Říjen 2021
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec