Přátelské utkání - fotbal muži - Vestec - Hostivice 3:4

Viktoria Vestec – SK Hostivice 3:4 /1:3/

Soupeř hrající o soutěž výš nám ukázal jak se bojuje o výhru. Dá se říci, že jsme po celé utkání lepším týmem, držíme více balon, ale….
Větší pohyb po hřišti, bojovnost, nasazení a chuť vyhrát slavila úspěch. Hostivicím stačilo jen nakopnout dlouhý míč do souboje, nebo za naší obranu a to byl pro nás obrovský problém z čeho jsme také dostali 3 laciné branky.
V prvním poločase jsme na úvodní branku dokázali odpovědět trestným kopem do šibenice, ale soupeř přidal další dvě branky do poločasu 1:3.
Ve druhé půli se nám podařilo brzy snížit na rozdíl jedné branky a tak se zdálo, že bude drama.
Hostivice, ale po naší chybě v obraně opět zvýšili na rozdíl dvou branek a na to jsme už dokázali odpovědět jen jednou.
Dnes to byl náš tým který tahal za kratší konec.