Mistrovská utkání - fotbal muži 13.4.2013

Davle : Viktoria Vestec "A" 1:0
Branky: 0
Viktorka "A" je na 4.místě tabulky.

Ostatní výsledky naleznete ZDE.

V sobotu jsme zajížděli na těžké utkání do Davle. Soupeř, tvrdý, důrazný hrající na hranici regulí, často fauloval.
O celém utkání rozhodl hned začátek zápasu kdy osud do rukou vzala Vyšší moc, sudí pohybující se na půlce nedbal na signalizaci pomezního a pustil mávaný ofsajd. Následně faul na stopera, naše obrana přestala hrát a na zadní tyči volný hráč kolenem dopravil míč do sítě.
K našemu velkému překvapení gol uznán a už prohráváme 1:0.
Zbytek utkání se odehrával dle stejného scénáře,domácí pod tlakem,my tlačíme do plných a brankař chytá jednu šanci za druhou. Břevno, vedle, nad a vysocí obránci odvracejí všechnu naší snahu. Času bylo dost v naší hře však byla často křeč a zbrklost. Tým makal, bojoval, hrál do poslední minuty, bohužel ta zlomová střela nepřišla. To tak důležité štěstíčko se k nám dnes nepřiklonilo. Naše druhá prohra ve třech zápasech zřejmě určuje náš osud.
Tentokrát odcházíme s hlavou vzhůru, ale bez tolik potřebných a chtěných bodů.
Do konce soutěže zbývá ještě tolik kol a zajímavých utkání kde můžeme dokázat že fotbal hrát umíme. Musíme si, ale uvědomit, že bez vstřelené branky se nevyhrává a tam byl dnes velký kámen úrazu. Děkuji všem hráčům za nasazení.

Dolní Jirčany  : Viktoria Vestec "B"  4:0
Branky: 0
Viktorka "B" je na 9.místě tabulky.

Ostatní výsledky naleznete ZDE.

Květen 2024