Mistrovská utkání - fotbal muži 20.4. - 21.4.2013

Radlík   -  Viktoria Vestec "A" 3 : 5
Branky: Buchta Dan 3x, Novák Michal, Janeček Milan

V sobotu jsme zajížděli za soupeřem na Radlík.

Soupeřova pověstná tvrdost, se potvrdila do puntíku.Po drobných problémech se sestavou, kdy nám na poslední chvíli vypadlo několik hráčů, jsme utkání opět dobře začali. Naše pozorná hra v obraně a dobré napadání slavilo hned v úvodu úspěch a po nedorozumění v obraně Radlíka, Dan Buchta doklepával do opuštěné branky 1:0. Domácí měli hru založenou na dlouhých nákopech za obranu a tím nám v prvním poločase hrozili.

Nám se po standardní situaci z levé strany a zaběhnutí za obranu Radlíka podařilo skorovat podruhé z kopačky Michala Nováka. Tak skončil i první poločas 2:0.

I nástup do druhého poločasu se nám povedl a po pěkné kombinační akci se ujímáme vedení 3:0. Pěkné akce,rychlé předávání míče a dobré centry ze stran nám pomohly vstřelit Radlíku 5 branek. Domácí snížili ze dvou pokutových kopů a na konečný stav 3:5 se jim podařilo snížit v samém závěru.

Výhra je pro nám velice cenná, jsem rád že po tvrdé hře domácích odjíždíme všichni zdraví a připraveni tak nastoupit do dalších zápasů.

Branky: Buchta 3x,Janeček,Novák M.