Nohejbal - 3. kolo OS PZ

V sobotu  27.4. 2013 v 9:00 hod naše  mužstvo odehrálo další zápas  okresní soutěže  v nohejbale. Hrálo se  ve  Vestci  a  soupeřem nám byl  tým  Sokola Roztoky , který  ještě loni hrál o  soutěž výše!

Počasí nám přálo , bylo  krásně zkrátka akorát ...  :-).  Sešli jsme se v tradiční sestavě : Ondra, Jirka, Jarda, Michal, Renda a  nová mladá posila  Vašek. Soupeř byl "akorát"  v 5kusech (z toho 1 dívka).

První zápas (trojice) se nám ani trochu nepovedl,  i když soupeř nasadil do sestavy ženu ...První set jsme vyhráli jednoznačně  10:2 . Pak ale přišlo z naší strany podcenění soupeře, který hrál prakticky ve dvou. Kupili jsme chybu za chybou a naše hra se úplně rozpadla.Soupeř se dostal do hry a porazil nás ve 3 setech 1:2.

Na tento počáteční neúspěch jsme ale  rychle zapoměli a následující 4 souboje (1D-1D, 2D-2D, VT-VT, 1D-2D) jsme proměnili v naše vedení -  4:1 a konečné vítězství tak bylo naše!

Na zbývající  2 zápasy jsem nasadili trochu pozměněné sestavy tak, aby si všichni kopli. Obě utkání jsme ale bohužel prohráli těsně ve 3. setech.

Konečný výsledek:  VESTEC - ROZTOKY  4:3

Nakonec jsme tedy odehráli  velmi dobrý zápas - proti silnému soupeři (před dvěma lety nás porážel pravidelně 7:0) a procvičili si psychickou odolnost do dalších bojů.

Dali jsme tímto zápasem také hezký dárek k svátku našemu spoluhráči Jardovi Z.

Viktoria Vestec je na pěkném 2.místě tabulky (ale máme zápas k dobru)   :   http://www.stredoceskynohejbal.cz/okresni-nohejbalove-souteze-ons/okresni-soutez-/tabulka/

Příští týden, v sobotu 4.5. 2013, zajíždíme na  "horkou půdu"  do sousedních Dolních Jirčan. Kdo máte čas a chuť, přijeďte se podívat na pěkný nohejbal!!  Utkání začíná  v  10:00 hod. na hřišti v Dolních Jirčanech.

Zdar a nohu vejš!!!

Prosinec 2018