21.11.2009 - Brigáda a oslava podzimu
Na brigádu nám přišlo neuvěřitelných 30 lidí, ať již z členů Viktorky, tak z řad sousedů. Všem, co přiložili ruku k dílu a pomohli, mnohokrát děkujeme. Hřiště je nyní zrekutátorováno, pohnojeno a zapískováno, taktéž je nyní zavřeno pro používání.
Na večerní zábavu se sešlo dokonce lidí 70 a vášnivé debaty a oslavy podzimního titulu neměli konce. Posezení u vyhranných prémií ve formě tří soudků piva a grilovaného prasátka všechny přítomné potěšili. V průběhu večera byl vyhlášen, nyní již oficiálně, nejlepší útočník #11 Pavel "Balu" Balihar, nejlepší záložník #6 Michal "Chachar" Macůrek, nejlepší obránce #5 Vlasta "Kápo" Moutelík a největší hérečka podzimu #7 Kuba "Banďour" Kvasnička. Dále byl uveden do síně slávy #9 Jirka "Džordžo" Sýkora, který odehrál v dresu Viktorky neuvěřitelných 31let! Všichni přítomní si odnesli plakát TJ Viktoria Vestec a spoustu zážitků.
Všem děkujeme za odvedené výkony a také děkujeme hlavně fanouškům a sponzorům za jejich podporu v průběhu celé podzimní sezóny.
Fotky ze sobotního dne jsou ZDE