Cvičení se Zuzkou STARTUJE od 23.9.2013 a 20:00...

Přátelé a kamarádi, všichni sportovci, ale i nesportovci, co si k nám třeba teprve najdou cestu :-),

už jen pár dní a cvičení ve Vestci opět zahajuje svou sezónu. První lekce proběhnou v týdnu od 23.9. a to v po od 20 hod spinning a ve čt od 19 hod bosu.

Plný provoz pak zahajujeme dle platného rozpisu od 1.10.13.

Co je u nás nového?
Pro velký zájem je rozvrh rozšířen o další lekci spinningu, a to každé úterý od 18 hod s Martinem. Věřím, že tyto lekce (s velkým sportovcem :-) ) uvítají především ti z vás, kteří lamentovali nad pozdním časem ostatních spinningů.

Zcela nová je hodina Body express - v pondělí od 19,25 hod. Již žádné výmluvy na nedostatek času a přijďte se přesvědčit, že na pořádné posilko vám naprosto stačí 30min. Nečekají nás žádné sestavy, tudíž přijít může opravdu každý.

Zacvičit si s námi můžete i v sobotu od 10 hod, kdy se budou střídat lektoři. Jedná se o hodinu P-classu, která nezahrnuje žádné složité krokové variace. Lehce se zahřejeme, posilování je pak zaměřené především na problematické partie jako boky, bříško, hýždě a stehna.

Již nyní si můžete vybrané cvičení rezervovat na stránkách: www.tjviktoriavestec.cz v sekci "cvičení-Zuzi". Pokud nemáte možnost přístupu k inetu, stačí mi poslat sms, ráda vás na dané cvičení zapíšu.

V případě dotazů, námětů či připomínek, jsem vám plně k dispozici na tomto e-mailu nebo na tel. 777 100 015.

Tak konec lenošení! Těšíme se na vás!!!

Vaši instruktoři - Kačka, Janina, Martin, Tomáš a Zůza

Všechna cvičení v SCTJVV naleznete ZDE.

Bosu cardio - vytrvalostní aerobní cvičení s využitím balanční pomůcky BOSU®, na které účinně posilujeme svaly celého těla, vč. vnitřního stabilizačního systému

Body & Mind (Pilates) - cvičení zaměřené k odstranění svalových disbalancí, zpevňuje a tvaruje tělo, rozvíjí sílu a ohebnost.

Power jóga - jednotl. pozice jógy se dynamicky střídají. Cvičení vede k posílení a protažení svalů celého těla, rozvíjí koordinaci, sílu, flexibilitu

Spinning - lekce probíhá na stacionárních kolech. Aerobní cvičení, které spojuje hudbu, motivaci a představivost v účinný trénink

P-class - aerobní cvičení zaměřené na spalování tuků a formování především problem. partií (bříško, boky, hýždě, stehna)

Body Express - nemáte dostatek času? Stačí 30min a v kardio zóně zaposilujeme svaly celého těla