Mistrovská utkání - fotbal muži 4.10. - 6.10.2013

Jíloviště "B" : Viktoria Vestec "A"  1:3
Viktorka "A" je na 1.místě tabulky.

Ostatní výsledky naleznete ZDE.

Převzato ze stránek TJ Jíloviště:
VESTEC DRAMA NEPŘIPUSTIL A VYHRÁL I V SEDMÉM KOLE
Hosté jenom potvrdili, že již delší dobu patří k mančaftům na tuhle soutěž nadstandardním. Letos ještě neztratili ani bod a jsou horkým kandidátem postupu o patro výš. Samotný průběh zápasu potvrzoval postavení týmů v tabulce, Benfika pozorně bránila a čekala na chyby soupeře a možné brejkové situace, Vestec trpělivě kombinoval, byl více na míči a tlačil se dopředu. Do potřebné pohody v podobě důležitého prvního gólu, jsme soupeři bohužel značně dopomohli nedobře vyřešeným odkopem ve vlastní šestnáctce po centrovaném míči, čehož vestečtí okamžitě využili a přízemní střelou otevřeli skóre, 0:1. Obdržený gól nás donutil k větší aktivitě, leč chyběla přesnost a špatné finální řešení útočných akcí. Druhý poločas přinesl podobný obrázek jako po úvodní brance, oba týmy hrály otevřený fotbal, nebezpečněji však působila Viktoria. Když zvýšila vedení o dvě branky, situace se stala kritickou a přišla hra vabank. Ta přinesla své ovoce, krásná střela z dvaceti metrů do Anglie odjíždějícího Stáni znamenala snížení a naději na bodový zisk, 1-2. Rozuzlení přišlo o pár minut později přímočarou akcí protivníka, špatná rozehrávka vyústila v centr zakončený pumelicí pod víko bezmocného Pavlika, 1-3. Třetí prohra v řadě znamená jasný úkol do dalšího zápasu, vítězství je více než nutné!

Mníšek "B" : Viktoria Vestec "B" 4:2
Branky: 2x M.Novák
Viktorka "B" je na 7.místě tabulky.

Komedie v podání nedostatku hráčů, ztracení dvoubrankového vedení, nedostatku chráničů a celkově hry naprd, není třeba více rozvíjet. Musíme se polepšit a hlavně zlepšit docházku, není možné mít na zápasy venku omluvenky od 7 hráčů ze základní sestavy!