Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Starší přípravka přezimuje na druhém místě…

Přehled výsledků zápasů 02. – 03.11. 2013

Starší přípravka – Zlatníky – 13 : 0 ( hráno na hřišti ve Vestci)
Starší přípravka – Hradištko – 9 : 3 ( hráno na hřišti v Hradištku)

Svůj předposlední podzimní zápas sehrála Starší přípravka na domácím hřišti proti týmu ze Zlatník. V tomto zápase nebyli kluci zdaleka kompletní, vypomáhat musel Ondra P. (2005), přesto kluci potvrdili svou výkonnost a zvítězili přesvědčivě v poměru 13 : 0. Branek mohlo padnout ještě více, ale proti lepšímu výsledku byl tentokráte terén. Velmi blátivé hřiště komplikovalo jak zpracování míče, tak i koncovku.
K poslednímu zápasu podzimu přijeli kluci na hřiště nadprůměrného týmu z Hradištka. Ten se pohybuje v horních patrech tabulky a na podzim „nestačil“ pouze na týmy z Průhonic, D. Břežan a naposledy také na tým ze Zvole. Čekal nás tedy velmi dobrý soupeř a tedy náročné utkání. Průběhu zápasu dodával na dramatičnosti také déšť, chlad a mokré hřiště…I přes náročné podmínky však od začátku byla lepším týmem vestecká Viktoria, tedy naši kluci a po nátlakové hře a důrazném zakončování jsme rychle vedli v poměru 3 : 0. Poločas nakonec skončil 4:1 pro náš tým a nic tedy nebylo rozhodnuto.  Brzy po půli soupeř po nedůrazné hře obrany dokonce snížil na 4:2 a bylo tedy stále o co hrát… V dalším průběhu zápasu se ale projevila vyspělost našich kluků a po dalších akcích a důrazu před brankou postupně navyšovali vedení až na konečných 9:3. Zápas se tedy klukům vydařil, o to více, že na hřišti strávili spoustu času Ondra, Dáda a Ríša (dnes v bráně a super výkon…), tedy naši „mladí“ a příslib do dalšího ročníku.
Nadcházející halová sezóna zavede kluky na pravidelné tréninky do haly v Popovičkách a na halové turnaje po „okolí“ včetně zrekonstruované haly v Říčanech…Věříme v dobrou zimní přípravu a v jarních odvetách budeme klukům fandit v zápasech o místo nejvyšší, tedy o vítězství v tabulce…