2.kolo Okresního přeboru Prahy-západ

LIBEŇ  A   -   TJ  VIKTORIA  VESTEC
Sobota  19.dubna  2014   --   9 hod.
Sestava domácí  :   Pašek  J.  „C“ ,  Pašek Z.  , Hajdu , Alfery , Chadt
Sestava hosté     :   Šilar  "C" ,  Náhlík , Zverec , Kolín , Kantor , Budera , Vojtěch

Zajížděli jsme k  zápasu  do sousední  Libně ,  na kurty  T.O.  Zapomenutých .
Sešli  jsme se  opět  v hojném počtu  ,  bylo z  čeho vybírat ...  což  je  dobře  !!

1. trojku   jsme nechali hrát stejně jako minule  -  Jirka , Michal , Jarda .  Ráno  byla  zima  a  i naše hra  tomu odpovídala... jako bychom  byli "zamrzlý"...i když nás  soupeř  chvilku držel v naději  (hlavně svými chybami) ,  tak jsem neměli nárok  10:6, 10:4  1:0

1. dvojka  ve složení    Jirka , Michal  chtěla   napravit výsledek  , ale  opak byl pravdou
útočili  jsme  s nepřipravených pozic, hodně jsme toho zkazili :    2:0  pro  domácí  Libeň

i naše  2. dvojka   Vašek , Petr a  střídající Karel  nenašla  zbraň na profesorskou hru Vládi Hajdu --  3:0
A bylo téměř  jasno , premiéra na antuce  si začala vybírat svou  daň ... Do vložené trojky   šel   David  na smeč, Karel a  Jarda. A přijemně  překvapili !! Po prohraném 1. setu , přitopili pod  kotel, David vcelku jistě začal přidávat body a  srovnali stav. Ve třetím  setu  tahali za  delší konec vedli  6:5 a 7:6 , a nebýt zbytečně zkažených servisů tak  i vyhráli .
4:0  a  Libeň  měla  vítězství v kapse.

Čekali nás odvety dvojek a  hned do té první  šli zkusit své umění  David  s  Jardou. Se  svojí premiérou  se vypořádali na jedničku , bojovali , hezky si připravovali útok , pochvala !! 4:1
 odveta  dvojek se  vydařila i Jirkovi s  Michalem , když otáčeli nepříznivý stav a nakonec vyhráli 2:1 na sety --  4:2.

Poslední trojka  Jirka, Michal , Vašek  chtěla  opticky vylepšit  celkové skóre , ale na nejsilnější trojici domácích
nenašla  recept .  Po  boji  2:0 na sety .
Celkové skóre  tedy  :   5:2  pro domácí .

A na první  body  v okresním přeboru tedy  stále  čekáme  :-)

Příští  zápas   v  sobotu  26.4.  od  9hod  nás  na domácím kurtu  čeká  družstvo  TJ Sokol Dobřichovice.