Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Vestecká NECKYÁDA - Fotky

 Další bláznivá akce ve Vestci se tentokrát přesunula na Vestecký rybník a to v podobě Neckyády.
Nápad, který se zrodil v mé hlavě již před dvěma roky dostal konečně zelenou a tak jsme tři měsíce předem oznámili konání akce, aby byl dostatečný prostor pro přípravu.
Soutěžící se ujali zodpovědně příprav a tak jsme mohli na rybníku vidět třináct soutěžních plavidel, jako například Titanic, Americkou loď, Mořskou pannu na pláži, Mořské vlky s hradem, Bojovou ponorku Inge, Jachtu ve stylu Provánc či Aladina na létajícím koberci. Soutěžní plavba započala o chvíli později, protože ihned na začátku se kompletně potopil vodní bar a tak se muselo opravovat. Po opravách už nic nebránilo začátku, avšak zákon schválnosti zafungoval a v celém Vestci byl vypnut proud a tak se opět improvizovalo. I to jsme ustáli a konečně vyslali na trať s úkoly první plavidla. Někteří až po vypuštění na závod zjistili, že jejich plavidlo opravdu neplave a o to bylo více srandy, kdy se nám rázem do soutěže vloudilo pár ponorek s kapitány co celou soutěž šli po dně rybníka. Plavba všech byla zábavou pro diváky, kteří se skvěle bavili a nás upřímně a příjemně zaskočili, protože jich bylo kolem 500. Diváci se také aktivně zapojili do soutěží, kdy svým hlasováním zvolili “nejlepšejší plavidlo a masku”. Po plavbách následovala ukázka bitvy modelů lodí. Následně se směřovalo k dovednostním soutěžím a to jízdě na kole po lávce, která se zůžovala. Našli se i tací co měli problémy ihned na začátku, ale i osvědčení borci a borkyně, co projeli celou 15 m lávku a zakončili ji saltem do vody. Další disciplínou byl běh po plovoucích kamenech a opět se prokázali kvality a někteří zdárně prošli až na konec. Po celou akci si mohli diváci vyzkoušet plavbu na obrovské dračí lodi a tak zažít na našem rybníku co tu jen tak asi nebude. Následovalo celkové vyhodnocení a rozdání cen, kdy každý odvážlivec dostal nějakou cenu a hlavně ručně malovaný diplom za účast na naší Neckyádě.
Celkové vítězství si odneslo plavidlo Mořských vlků v sestavě Jára, Dáda a Viki, nejlepšejší plavidlo Jachta Provánc s kapitánkou Blankou D., nejlepšejší masku Mořská panna v podání Terezky S a nejvíce cen Jirka K. se svou Inge.
V podvečer jsme již jen posedávali, osvěžovali se v báru v Fanouše, poslouchali příjemnou muziku a probírali zážitky zase z  jednoho fajn dne u nás ve Vestci.
Děkuji všem co mi pomohli s přípravami a těším se  zase někdy na další blázninou akci, třeba “NA STOJÁKA a NA LEŽÁKA” na konci Srpna.
Váš radní Vašek Drahoš

Fotky z akce ZDE.

Kalendář akcí

Říjen 2021
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec