Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Příměstský tábor 5.turnus

Turnus 5 / středa :
Celý týden cestujeme balónem, dnes jsme ho však vyměnili za autobus a vyrazili jsme na výlet do Plzně. V Dinoparku jsme si prohlédli modely dinosaurů – od malých až po ty úplně největší. Někteří z nich se i hýbali a vydávali opravdu hrůzostrašné zvuky. Ti nejodvážnější z nás vlezli do tlamy hrozivého praještěra, někteří si zahráli na archeology, jiní dováděli na dinohřišti. Pak jsme s pomocí kouzelných brýlí v 3D kině podnikli výpravu do mořských hlubin, při které jsme se trochu báli a hodně smáli. S dinosaury jsme se rozloučili báječnou kuličkovou zmrzlinou a pak hurá za skutečnými zvířaty. Plzeňská ZOO je nádherná a určitě stojí za další návštěvu. Kromě krásných zvířat je tu ještě tolik zajímavých věcí! Navštívili jsme mimo jiné starý statek, kde jsme obdivovali stroje a obydlí našich předků, dále kovárnu, ve které jsme si vyzkoušeli, jak se kdysi rozdmýchával oheň. Nezalekli jsme se ani rychlého běhu na měřené dráze, ani opičí dráhy, kde jsme otestovali naši obratnost a zvláště chůze po kmeni na pružinách nám dala pořádně zabrat. Zkoušeli jsme také chůzi po špičkách, poznávání stop zvířat, prohlédli jsme si transportní bednu, ve které antilopy obeplují téměř celou Afriku, aby se přes Hamburg dostaly až do Plzně, bylo toho zkrátka spousta. Výlet se nám krásně vydařil, počasí bylo nad očekávání pěkné, místo slibovaného deště spadlo jen pár kapiček.

 

Turnus 5 / úterý:

Dobré ráno! Začínáme rozcvičkou a protože moc nefouká, musíme pokračovat po svých :o( Dlouhou chvíli si naštěstí můžeme zkrátit na trampolínách, hrami, pohádkou, malováním, takže nám to pěkně utíká... pozooor, začíná foukat, tak honem do koše, vzhůru do balonu, do oblak, dobrodružství nečeká!!!
A bude to pěkně horké, protože dneska nás vítr zavál do Afriky....dozvěděli jsme se něco o tamním způsobu života, o pouštích, pyramidách a na závěr si můžeme udělat mumii :o)
Počasí nám dneska přálo, tak snad nám vydrží na zítřejší výlet. Balon vyměníme za autobus, Afriku za Plzeň a zoologickou zahradu s dinoparkem.
Tak šupky domů a těšíme se zítra ráno.

Turnus 5 / pondělí:
 
Nové pondělí, nové tváře - i když ne tak všechny úplně, ale určitě nové téma!! Tento týden nás čeká dobrodružství, cestování a nechybí ani adrenalin - protože nás čeká Let balonem!
A na tu naší velkou cestu si ten balon musíme nejprve vyrobit, takže první úkol je jasný...
A začínáme Evropou.. a aby nám nechybělo sluníčko, tak během jediného dne zvládneme Itálii, Francii a Španělsko! Nejprve se seznámíme s každou zemí, trochu informací neuškodí, chvíli cestujeme balonem, když není vítr, musíme i po svých, a nám to nevadí, protože jsme houževnatí cestovatelé...ve volných chvílích, třeba v Itálii, kreslíme jejich pizzu, nebo prostě cokoliv, co vidíme o))
..a vítr stále fouká, takže kam budeme pokračovat zítra?

 

5.  turnus – 11.8. – 15.8.2014 – Let balónem
s Terezou a Dominikou
- děti přiveďte do 8 hod. na hřiště ve Vestci

- končíme v 17 hod., program je připravený na celý den od 8 hod. do 17 hod., vyzvednutí také na hřišti v 17 hod.

- děti oblečte dle počasí, náhradní oblečení, jak na teplé, tak na chladnější počasí, si můžete nechat celý týden ve skříňkách v šatně, nezapomeňte na holínky, kšiltovku, pláštěnku nebo min. nepromokavou bundu, bačkory do tělocvičny určitě sebou

- pokud bude počasí, tak i plavky a ručník, využíváme zavlažování na hřišti

- láhev na pití sebou, pití k dispozici na hřišti, oběd a 2 svačiny jsou zajištěné

- děti v případě potřeby namažte krémem na opalování

- ve středu bude celodenní výlet vlastním autobusem, sraz v 8 hod. na hřišti, návrat do 17:30 hodin nebo bude upřesněno ve středu ráno, oblečení dle počasí, pevné boty – navštívíme ZOO a Dinopark v Plzni, jídlo bude zajištěno - oběd na místě, svačiny připravíme my, sebou lze vzít malou hotovost, jinak prosíme, nedávat dětem cenné věci - nejen na výlet (mobil, digit. hry, apod., za ztrátu či poškození neručíme)

- na pátek plánujeme karneval, masky dejte dětem rovnou ráno

- na stránkách http://www.tjviktoriavestec.cz budeme psát komentář k probíhajícím turnusům, vč. fotek na http://taborvestec.rajce.idnes.cz/

- v případě změn kontaktujte J. Zemana, tel. 602 603 668, J. Roubíčková bude na dovolené od 11.8.


- pro informace a případné změny ohledně výletu můžete kontaktovat Moniku Majerovou, tel. 776 272 148


Těšíme se na vás, dobrou náladu sebou!


Kalendář akcí

Říjen 2021
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec