Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Příměstské tábory 2015 - všeobecné informace

 

Letní příměstský tábor 2015 je tady !!!

Ahoj všem!!!

tak jako Vy, rodiče, plánujete prázdniny, tak i my pilujeme náš program, tak nyní blíže k jednotlivým tématům.

1. turnus - Kouzla a čáry

Monika a Šárka nás již loni přesvědčily, že kouzla a čáry jsou v jejich moci, když jsme se pomocí stroje času přesouvali do různých období minulosti i budoucnosti. Nyní v tom budou pokračovat a svoje kouzla a čáry přenesou do současnosti. Zkusíme od všeho trochu - pár triků jako kouzelník Kožíšek nebo jako kouzelník Pokustón, něco málo z přírody a nevyhneme se ani bezpečným! chemickým pokusům J

2. turnus - S Ferdou Mravencem na cestách

Ferdu Mravence jistě nemusím moc představovat a Anetu také ne J Aneta a její sestra Nela nás provedou strastmi a radostmi, které bude zažívat Ferda Mravenec.

2. turnus anglický – Let´s play

Letošní novinka – anglický turnus, který je tento týden zaměřen na nejmenší děti (4-6 let) má název Let´s play. A tak to také bude – Pojďme si hrát! Libuše a Anežka za pomocí her, písniček a příběhů seznámí děti se základními slovíčky a jen v tom rozsahu, který bude pro děti příjemný. Budeme hodně zpívat jednoduché písničky, budeme si kreslit a hrát na zvířátka, věci apod., příběhy nám pomohou  pochopit význam slov. To vše bude doprovázeno obrázky a cestovatelským deníčkem, který pomůže i rodičům zorientovat se v tom, jak probíhají jednotlivé dny.

3. turnus – Vesmírný Vestec

Tak jako vesmír nezná hranic, tak i naše hraní je bez hranic!! Možná budeme cestovat na kometě a projedeme se po mléčné dráze, ale určitě chvíli strávíme na planetách naší sluneční soustavy. Byla by velká škoda nevyužít nové „vesmírné stezky“ u rybníka a Aneta s Nelou budou našimi průvodkyněmi.

4. turnus – Do divočiny

Kdo by nechtěl o prázdninách divočit?!? Všichni! Nechme se překvapit, jestli budeme zažívat divočinu v opravdové džungli a se zvířaty, nebo třeba džungli velkoměsta…J

5. turnus – Babylon – zmatení jazyků

Asi všichni víme jak to bylo při stavbě babylonské věže J Podaří se nám postavit naší věž až do nebe a přitom se nenechat zmást cizími jazyky? Tento týden zkusíme různé šifry, znaky, „cizí“ řeči, možná i „znakovou“ řeč, abychom mohli plnit průběžné úkoly. Vše je „omezeno“ jen naší fantazií a fantazií Dominiky.

5. turnus anglický - Let´s go

Druhý anglický turnus, nyní pro děti ve věku 6-10 let, bude Let´s go! Budeme si stále hrát, jsou přece prázdniny, ale přitom navíc trochu „potrápíme“ naše mozkové závity. Opět hrou a plněním úkolů zkusíme, čemu všemu rozumíme a jak si umíme poradit v partě! Líba s Anežkou pomocí osvědčených her a pomůcek opráší a snad i trochu vylepší naší angličtinu!

6. turnus – Po stopách Sherlocka Holmese

Detektiv Holmes a jeho věrný přítel a spolupracovník Dr. Watson, alias Pavlína s Terezkou, nám připraví týden plný záhad a tajemství, která je nutno vyluštit. Zapojíme zdravý rozum, lupu i výbornou fyzičku :o))

 

 

Každý týden ve středu bude již tradičně jeden celodenní výlet. Můžeme se těšit do Liberce do IQ Landie nebo do Šťastné země v Radvánovicích. Uvidíme, jestli v brzké době nově otevíraný Duhový park v Třebovli bude stát za návštěvu. To jen zatím malá ochutnávka. V tabulce rezervací budou průběžně výlety doplněny k jednotlivým týdnům, takže nás sledujte J

Zdravíme všechny naše příznivce,


jsme moc rádi, že již krátce po Vánocích se objevily první dotazy s otázkou, zda letos budeme zase dělat tábor, v jakých termínech a zda je již možné dělat rezervace. Z Vašeho zájmu máme opravdu velkou radost a nyní alespoň uvedeme malou ochutnávku toho, co letos chystáme.

Již tradičně začínáme 3. týdnem v červenci,  tedy od 13.7. do 21.8., 6 turnusů v termínech:

13.7. – 17.7.

20.7. – 24.7.

27.7. – 31.7.

3.8. – 7.8.

10.8. – 14.8.

17.8. – 21.8.


Program je připraven od 8 hod do 17 hodin pro děti ve věku 4 – 10 let, sraz bude vždy v 8 hodin ve Vestci na hřišti, vyzvedávání také tam v 17 hodin. Pro děti bude zajištěna 2x svačina, oběd a pitný režim. Děti se mohou těšit také na jeden celodenní výlet. Cena zůstává stejná jako v loňském roce – 2.000,-/týden pro děti s trvalým bydlištěm ve Vestci a pro hráče TJ Viktoria Vestec a FAJN, 2.200,-/týden pro ostatní. Na tábor se mohou přihlašovat i děti z blízkého či vzdálenějšího okolí, bydliště ve Vestci nebo v okolí není podmínkou. Dále je možné přihlásit dítě pouze na jednotlivé dny, pokud bude volno, cena je 450,-/den pro děti s trvalým bydlištěm ve Vestci a pro hráče TJ Viktoria Vestec a FAJN, 500,-/den pro ostatní. Pokud bude volné místo, je možné přihlásit dítě i jen na výlet, cena bude stanovena vždy individuálně podle nákladů na konkrétní výlet. Platbu proveďte převodem na účet č. 000000-2512663309/0800 nejpozději do 15.6.2015. Do Zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a turnus. I poté je možné dělat rezervace, pokud budou volná místa, způsob platby bude určen individuálně.


Snažíme se každý rok něco vylepšit nebo nabídnout nového. Vloni jsme zkusili zlepšit zasílání informací rodičům před zahájením každého turnusu, aby rodiče věděli jak dítě na tábor vybavit, kam se pojede na výlet, příp. kontakty na vedoucí, zasílali jsme např. sms s upřesněným časem návratu, v tom chceme letošní rok pokračovat. Letos nabídneme také novinku a to anglický příměstský tábor. Nabídneme 2 turnusy, podrobnější podmínky ohledně věku, počtu dětí apod. připravujeme a brzy zveřejníme (lze udělat rezervaci na letní příměstský tábor a pak případně přerezervovat na anglický tábor).

I letos chceme nabídnout 6 různých celodenních výletů, kde jsme ještě nebyli a to ani v předešlých letech. Vyhlašujeme proto soutěž pro rodiče o tip na výlet!!! Nápady zasílejte kdykoliv na mail roubickovajaroslava@seznam.cz, odměnou kromě nadšení dětí i vedoucích bude malý dárek od nás.

Dále uvažujeme nad jednou společnou nocí ve Vestci ze čtvrtka na pátek. Nocování není podmínkou účasti na táboře, bude jen pro zájemce. Napište, zda by jste o to pro Vaše děti měli zájem.

První informace již máte, všeobecné podmínky a další informace budeme postupně připravovat a brzy uveřejníme.

NOVÉ !!!

Informace k anglickému příměstskému táboru 2015 ve Vestci!

Ahoj,

přípravy jsou v plném proudu a my Vás můžeme zásobovat dalšími informacemi, a to o naší novince – anglickém příměstském táboře 2015 ve Vestci.

Nabízíme 2 turnusy:

20.7. – 24.7. – pro děti ve věku 4 - 6 let

10.8. – 14.8. – pro děti ve věku 6 – 10 let

Jak již znáte z minula, věková hranice je pouze orientační, přesné datum narození nerozhoduje :o)

Pro první anglický turnus a naše úplně nejmenší děti nepožadujeme předchozí výuku nebo znalost jazyka. Ve druhém anglickém turnusu by bylo vhodné, aby se dítě s angličtinou již někdy setkalo. Naše lektorky Libuška a Anežka ale počítají s tím, že úroveň znalosti jazyka se mezi dětmi může lišit a tomu také přizpůsobí přístup. Každopádně pro děti bude jistě zajímavé, že jedna lektorka bude mluvit jen anglicky (ale nebojte, česky může také) a druhá česky (ale může i anglicky :o) ), takže k nedorozumění určitě nedojde :o)

Program pro děti bude, stejně jako v klasickém letním příměstském táboře, od 8 hod do 17 hodin. Ranní sraz i vyzvedávání bude ve Vestci na hřišti. Prosíme rodiče o dochvilnost, program máme našlápnutý a vyzvedávání nebo přivádění děti v jiných časech může být jen ve výjimečných případech a po předchozí dohodě. Pro děti bude zajištěna 2x svačina, oběd a pitný režim a ani děti na anglickém táboře nepřijdou o celodenní výlet.

A i tady uvažujeme o přespání na táboře ze čtvrtka na pátek, vše bude jasné v průběhu každého týdne. Cena bude stanovena samostatně.

Pokud již máte dítko přihlášené na letním příměstském táboře, je možné ho přehlásit na anglický, pokud ještě bude volno.

Cena zůstává stejná pro všechny typy našich táborů, tedy 2.000,-/týden pro děti s trvalým bydlištěm ve Vestci a pro hráče TJ Viktoria Vestec a FAJN, 2.200,-/týden pro ostatní. Na tábor se mohou přihlašovat i děti z blízkého či vzdálenějšího okolí, bydliště ve Vestci nebo v okolí není podmínkou. Dále je možné přihlásit dítě pouze na jednotlivé dny, pokud bude volno, cena je 450,-/den pro děti s trvalým bydlištěm ve Vestci a pro hráče TJ Viktoria Vestec a FAJN, 500,-/den pro ostatní. Pokud bude volné místo, je možné přihlásit dítě i jen na výlet, cena bude stanovena vždy individuálně podle nákladů na konkrétní výlet. Platbu proveďte převodem na účet č. 000000-2512663309/0800 nejpozději do 15.6.2015, do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítě, turnus a typ tábora (letní nebo anglický). I poté je možné dělat rezervace, pokud budou volná místa, způsob platby bude určen individuálně.

Doufáme, že se Vám naše novinky budou líbit :o)

Kontaktní osoba: Jarka Roubíčková, roubickovajaroslava@seznam.cz, tel. 723 637 194. Přihláška ZDE. Přehled rezervací ZDE


Těšíme se na Vás !!!

Za celý tým Jarka Roubíčková


Kalendář akcí

Říjen 2021
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec