Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Začala příprava A mužstva na jarní sezónu

V pondělí 9.ledna 2017 začala příprava A mužstva ve Vestci a hned hráči polykaly první metry na 2.5 km úseku kolem rybníka. Do přípravy nastoupilo 17 hráčů ( Trmal léčí křížový vaz, Pták nalomený palec u ruky, Nygy absolvuje rekvalifikační kurz v Ostravě, Erler je služebně v zahraničí, Vránu čeká operace křížového vazu a čekáme zda se po zranění zapojí do přípravy Šalát). Asi to nejdůležitější se však odehrálo na postech trenérů. Po zvážení celé situace se výbor rozhodl nepokračovat ve spolupráci s trenérem Šplíchalem a asistentem Šeranem. Pro mnohé to asi je překvapení, ale vázla komunikace s hráči a ideální nebylo ani vystupování trenérů vůči hráčům. Na podzim oba dostali dostatek času na zlepšení, ale bohužel se tak nestalo. Působili u mužstva již třetí sezónu a před tím se ještě potkali s řadou hráčů v Krči. Proto byla shoda ve výboru na ukončení spolupráce a nastalo hledání nového trenéra. Intenzivní jednání se podařilo dotáhnout do úspěšného konce a na post trenéra jsme získali zkušeného Petra ( Bédu ) Vrabce. Věříme, že jsme udělali správný krok ke zlepšení celkové situace u A mužstva. Po oboustranné dohodě bude asistentem Dan Buchta.

Je potřeba trenérovi Šplíchalovi i asistentovi Šeranovi poděkovat za odvedenou práci pro první tým Viktorky s tím, že toto poděkování proběhne po návratu předsedy výboru z ciziny.

Chceme doplnit kádr o jednoho nebo dva hráče, vedeme jednání, ale zatím není nic konkrétního, tak později. Radim Matysík se zapojil do přípravy na Vyšehradu tak se uvidí.

Jinak naplánovaná příprava se zachovala a možná dojde pouze k drobnějším úpravám od nového trenéra.

Budeme se všichni snažit naše hráče co nejlépe připravit na jarní část soutěže a novému trenérovi přejeme klidnou přípravu a šťastnou ruku při doplňování hráčského kádru.

První utkání v roce 2017 sehrajeme v rámci zimního turnaje na UMT v Uhříněvsi v sobotu 21.1. od 12.30 hodin proti Sokolu Benice.

          


Kalendář akcí

Březen 2019
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec