Začala příprava A mužstva na jarní sezónu

V pondělí 9.ledna 2017 začala příprava A mužstva ve Vestci a hned hráči polykaly první metry na 2.5 km úseku kolem rybníka. Do přípravy nastoupilo 17 hráčů ( Trmal léčí křížový vaz, Pták nalomený palec u ruky, Nygy absolvuje rekvalifikační kurz v Ostravě, Erler je služebně v zahraničí, Vránu čeká operace křížového vazu a čekáme zda se po zranění zapojí do přípravy Šalát). Asi to nejdůležitější se však odehrálo na postech trenérů. Po zvážení celé situace se výbor rozhodl nepokračovat ve spolupráci s trenérem Šplíchalem a asistentem Šeranem. Pro mnohé to asi je překvapení, ale vázla komunikace s hráči a ideální nebylo ani vystupování trenérů vůči hráčům. Na podzim oba dostali dostatek času na zlepšení, ale bohužel se tak nestalo. Působili u mužstva již třetí sezónu a před tím se ještě potkali s řadou hráčů v Krči. Proto byla shoda ve výboru na ukončení spolupráce a nastalo hledání nového trenéra. Intenzivní jednání se podařilo dotáhnout do úspěšného konce a na post trenéra jsme získali zkušeného Petra ( Bédu ) Vrabce. Věříme, že jsme udělali správný krok ke zlepšení celkové situace u A mužstva. Po oboustranné dohodě bude asistentem Dan Buchta.

Je potřeba trenérovi Šplíchalovi i asistentovi Šeranovi poděkovat za odvedenou práci pro první tým Viktorky s tím, že toto poděkování proběhne po návratu předsedy výboru z ciziny.

Chceme doplnit kádr o jednoho nebo dva hráče, vedeme jednání, ale zatím není nic konkrétního, tak později. Radim Matysík se zapojil do přípravy na Vyšehradu tak se uvidí.

Jinak naplánovaná příprava se zachovala a možná dojde pouze k drobnějším úpravám od nového trenéra.

Budeme se všichni snažit naše hráče co nejlépe připravit na jarní část soutěže a novému trenérovi přejeme klidnou přípravu a šťastnou ruku při doplňování hráčského kádru.

První utkání v roce 2017 sehrajeme v rámci zimního turnaje na UMT v Uhříněvsi v sobotu 21.1. od 12.30 hodin proti Sokolu Benice.

Září 2018

Cvičení: 15:30 - Nový oddíl TJ Viktoria Vestec MAŽORETKY dělají náb