AKCE: Čestné členství klubu - pro fanoušky fotbalu i ostatní - KAŽDÝ ČLEN = ODZNAK+KARTIČKA+TRIKO...

ČESTNÉ  ČLENSTVÍ – VÝZVA  PRO  FANOUŠKY

FOTBALU  I  OSTATNÍ

Vážení  sportovní  přátelé,  příznivci  fotbalové TJ  Viktoria  Vestec,

od  loňského  roku,  kdy  jsme  vás  oslovili  k  získání  odznaků  zlaté  a  stříbrné čestné členství uplynul rok a my se i v letošním roce 2016 snažíme pokračovat v této akci.

Staronoví  majitelé  těchto  odznaků  mají  i  v letošním  roce  možnost  podpory fotbalového klubu TJ Viktoria Vestec. Na již vlastněné klubové karty jim bude vylepena známka na rok 2016 a získají odměnou nová trička a minidres klubu.

Novým  majitelům odznaků bude vydána klubová karta a rovněž získají klubová trička a minidres.

V loňském roce to bylo 16 zlatých a 7 stříbrných odznaků (jmenný seznam je uveden na stránkách TJ Viktoria Vestec).

Nám nezbývá než věřit, že i v letošním roce 2016 se najdou tací, kteří jsou ochotni podpořit pokračující akci zlaté a stříbrné čestné členství a finančně podpoří náš klub, který se snaží i v letošním roce o co nejlepší výsledky, aby Vám dělal jenom radost.

PaedDr.Ivan Voborník

tel: 604 591 288

PŘEKVAPENÍ pro čestné členy = triko

Odznak velikost na výšku cca 4cm, tedy žádné ťinťítko:)