Petice ministryni školství "ZASTAVTE DEVASTACI SPORTOVNÍCH KLUBŮ"

Věc: Petice ministryni školství "ZASTAVTE DEVASTACI SPORTOVNÍCH KLUBŮ"

Vážený /á/ pane /paní/ předsedo /předsedkyně/ VV, vážení členové VV

Obracíme se na Vás s prosbou o aktivní zapojení se do příběhu zlepšení financování TJ/SK.

Důvodem našeho oslovení vás, je současná situace spojená s vyjednáváním finančních prostředků pro sportovní kluby a tělovýchovné jednoty na MŠMT.

Myslíme, že se v našem prostředí není třeba přesvědčovat o tom, že základním článkem sportu v ČR jsou sportovní kluby, ve kterých se odehrává reálný sportovní život, a na který stále nedostáváme odpovídající objem finančních prostředků.

Z tohoto důvodu jsme zorganizovali elektronickou PETICI, kterou chceme v případě zajištění dostatečného počtu podpisů předat paní ministryni jako argument:

·          že TJ/SK jsou subjektem, který realizuje sport v ČR

·          že reálné TJ/SK existují a umí komunikovat a nebojí se komunikovat a ozvat

·          že TJ/SK mají základní potřeby a zejména mandatorní náklady

·          že provádíme službu pro stát

·          že za službu by měl stát něco zaplatit…..

Naše petice je na adrese www.petice24.com

VELMI Vás prosíme, pokud se alespoň základně ztotožníte s textem:

1.        Podepište prosím tuto petici na uvedené adres (uvádí se jen jméno, příjmení, město)

2.        Předejte prosím uvedenou adresu všem TJ/SK ve vašem okresu s prosbou o maximální aktivitu maximálního počtu sportovců ve vašem okrese

3.        Žádný podpis na petici nikoho k ničemu nezavazuje, nepředáváte žádné osobní údaje, vyjadřujete jen svůj subjektivní názor a značnou míru nespokojenosti.

Předem Vám děkujeme ve filosofii, pokud něco sami neuděláme, "budeme jen plakat", že jsme zase nic nedostali.

Ještě jednou děkujeme

Činnovníci TJ