Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Příměstské tábory 2016 - všeobecné informace + PŘIHLÁŠKA

Příměstský tábor Vestec 2016!!!

Vážení rodiče,

prázdniny si blíží mílovými kroky a tak je na čase zaslat Vám další informace k Příměstskému táboru 2016 ve Vestci.

 

Pro všechny turnusy platí následující:

Každý turnus probíhá od pondělí do pátku.

Sraz je v 8 hod. na hřišti ve Vestci, kde děti předáte vedoucím. Končíme v 17 hod., děti si převezmete od vedoucích také na hřišti.

Pro děti je zajištěna každý den 2 x svačina, oběd a pitný režim, materiál.

Ve středu bude jako vždy celodenní výlet.

1. a 2. turnus navíc nabídne novinku tohoto běhu příměstského tábora. Ve čtvrtek se odebereme nedaleko Vestce do plaveckého klubu Puleček, www.pulecek.cz. Tam se trochu osvěžíme v bazénu, hravou formou vyzkoušíme plavecké styly, a dále vyzkoušíme dětskou jógu.

Vybavte, prosím, své děti na celý týden (nejen k plavání ve čtvrtek) plavkami, ručníkem, náhradním oblečením (při zmáčení) pro variantu horkého počasí, dle aktuální situace i holínkami, pláštěnkou a náhradním oblečením pro chladnější počasí. Dále lahvičkou na pití, kterou lze během dne doplnit.

V případě potřeby ráno děti namažte opalovacím krémem.

V pondělí každý turnus prosím o podpis na listinu Prohlášení o bezinfekčnosti (kterou pro Vás budeme mít připravenou).

Dále bych Vás chtěla upozornit na malou změnu organizace v průběhu turnusů. Vzhledem k tomu, že jsem se vrátila po mateřské zpět do práce, ale chtěla jsem se dál podílet na tomto táboře, bude po dobu tábora organizaci zajišťovat Líba Charvátová, která již loni vedla 2. turnusy.

 

Dále prosím o vyplnění přihlášky, která je ke stažení zde, a předání p. Zemanovi na hřišti ve Vestci.

Platby budou přijímány pouze na bank. účet - 2512663309/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a turnus. Je možné uhradit jednou platbou účast více dětí na více turnus, vše je nutné napsat do zprávy, event. prosím o zaslání e-mailové zprávy s upozorněním. Platby, prosím, proveďte do 27.6. Děkuji.

 

  1. turnus – cena (vč. plavání a jógy) 2.200,-/dítě pro vestecké a Fajňáky, 2.400,- pro ostatní.

  2. turnus - cena (vč. plavání a jógy) 2.200,-/dítě pro vestecké a Fajňáky, 2.400,- pro ostatní.

  3. turnus - cena 2.000,-/dítě pro vestecké a Fajňáky, 2.200,- pro ostatní.

  4. turnus - cena 2.000,-/dítě pro vestecké a Fajňáky, 2.200,- pro ostatní.

  5. turnus - cena 2.000,-/dítě pro vestecké a Fajňáky, 2.200,- pro ostatní.

V turnusech 3. – 5. není plavání s jógou v klubu Puleček, cena zůstává stejná jako v loňském roce. 1. a 2. turnus je navýšen o 200,- Kč.

 

 

1. turnus – Veronika a Adélka, Mimoni

S Veronikou a Adélkou se vydáme na cestu hledání našeho vůdce. Legendární příběh, kde celá parta malých kamarádů drží pohromadě, nechtějí být rozdělení, každý má své místo/postavení v partě a vše dělají společně, je naší předlohou pro tento týden.

1. turnus – Hanka a Gábina, Kdo je kdo

Možná že i druhá skupina bude tak trochu „mimoň“, ale určitě jen malou chvíli, než najde všechny indicie, aby zjistila, kdo je (kdo)!!

2. turnus s Monikou a Zuzkou budeme celý týden „Na stopě“. Potrénujeme naše smysly, vlohy i schopnosti vše vypátrat, zjistit a pracovat na záhadách někdy společně a někdy jednotlivě.

2. turnus s Anežkou a Tomášem bude přímo konkurentem v pátrání skupině s Monikou a Zuzkou. „Malý vědec“ bude také pátrat, ale ještě bude navíc tvůrcem různých vlastních experimentů!!!

3. turnus - Adélka a Gábina - Miniměstečko

V „Miniměstečku“ si vyzkoušíme život dospěláků – Zkusíme si zajít na různé „úřady“ pro přidělení činností, taková malá „umístěnka“, za práci obdržíme finanční poukázku, která nám bude vzápětí zdaněna. Ale i tak si něco vyděláme J, takže hurá za zábavou, vydělané peníze utratit!!

4. turnus – Líba a Anežka – Překvapení

Líba a Anežka na nás chystají pěkné překvapení J Budeme s napětím plnit jejich pokyny, kterou nás dovedou k cíli…k překvapivému cíli? Nebo jsme to již tušili? J

5. turnus – Dominika a Hanka – Bájná antika

Poslední týden se vrátíme o něco nemálo zpátky v čase….kdo by nechtěl vracet se zpět v čase, když prázdniny se řítí ke konci. Legendy ze starých dávných časů nám možná něco prozradí o bájných bytostech s nadpřirozenými schopnostmi.

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na mě obrátit.

 

S pozdravem

Jarka Roubíčková

Tel. 723 637 194

Ahoj milé děti a vážení rodiče,

 

 

i když to je teprve pár měsíců, co jsme se rozloučili na Příměstském táboře Vestec 2015, už se nám přehoupl nový letopočet a je čas začít připravovat letošní příměstský tábor.

 

Letos nabízíme 5 turnusů a to v termínech:

1. turnus – 18.7. – 22.7.

2. turnus – 25.7. – 29.7.

3. turnus – 1.8. – 5.8.

4. turnus – 8.8. – 12.8.

5. turnus – 15.8. – 19.8.

 

Letošní témata půjdou s dobou a tím co frčí, takže nesmí chybět Robinson Crusoe nebo se možná objeví i několik Mimoňů J Možná by některé děti nadchlo putování lidským tělem, takže Byl jednou jeden život? A nebude chybět angličtina, při které se děti pobaví, naučí pár nových slovíček, ale určitě z nich nebudou hotoví tlumočníci, jsou přeci prázdniny!!!!!!!!!!!!

 

Tak jako loni, těšíme se na šikovné holky a kluky ve věku od 4 do 10 let, kteří si chtějí hrát, všechno vyzkoušet a pobavit se. Bude zajištěna 2x svačina, oběd a pitný režim, vedoucí. Program bude začínat v 8 hodin ráno ve Vestci na hřišti a tam se zase potkáme odpoledne v 17 hod., každý den od pondělí do pátku. Již tradičně bude jeden celodenní výlet v každém turnusu, vlastním autobusem a se zajištěnou stravou. Jako novinku bychom rádi nabídli a zařadili do programu čas strávený v nedalekém nově otevřeném plaveckém klubu Puleček, kde se pod vedením skvělé instruktorky Radany pobavíme a osvěžíme v bazénu, že si ani nevšimneme, že se učíme správným zásadám chování ve vodě a třeba i něco k plaveckým stylům. Ale pozor, do bazénu nepůjdeme každý týden, i bazén někdy potřebuje trochu péče. V tabulce rezervací bude postupně ke každému turnusu uvedeno téma, vedoucí, výlet a zda se půjde do bazénu. Nezávazné rezervace můžete začít posílat již nyní, stačí mi do mailu uvést celé jméno dítěte, věk v době tábora, turnus a já zapíšu dítko do tabulky.

 

Tabulka rezervací je ZDE.

Přihlášku naleznete ZDE.

 

 To je pro začátek vše a zase se Vám ozvu!

Jarka Roubíčková

tel. 723 637 194

e-mail. adresa: roubickovajaroslava@seznam.cz

 


Kalendář akcí

Říjen 2021
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

Apartmán Michaela
MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec