Mistrovská utkání - fotbal muži 14.5.-15.5.2016 - A tým - tak jsme druhý no a cooo, B tým - opět na nákupech bůra...

Neděle 15. 5. 2016 17:00
Viktoria Vestec - Zruč nad Sázavou 4:0 (1:0) - 2.flek
85 diváků Hřiště - Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec (test) 2015210A3D2104

Branky: 33. Matysík Radim, 86. Matysík Radim, 64. Zima Jan, 81. Kucharik Michal

Rozhodčí: Trumpus Zbyněk - Baroch Lukáš, Lacina Jakub. Delegát: Wojcik Roman.

Do utkání nastoupil do branky Jirka Chlouba a postrádali jsme Ptáka,Vránu, Kolačného a Šaláta. Takže na lavičce byli pouze Novák a Kucharik.

Utkání jsme začali náporem, ale Matysík i Havránek byli v ofsaidu. Hosté odpověděli akcí Brahimiho, ale Franc  mu  ve vápně míč sebral a  s  jeho následnou střelou si Chlouba poradil.   Když se neujaly   střelecké pokusy Zimy a Chaloupky a ani naše přečíslení tři na dva, kdy Zvěřinovu přihrávku stačil  zachytit  Petrů, jsou to hosté, kteří se dostávají po podklouznutí Stráňavy ke střele Zemanem, ale Chlouba je připraven. Hraje se útočný fotbal, a tak je na co se dívat. Zahráváme dvě standartky, ale Zima branku netrefuje a na lob Novotného Matysík hlavou nedosáhl. Hosté odpovídají akcí Zemana, který přihrál ve vápně Brahimimu, ale tomu Penc stačil míč ukopnout na  roh  a  střelu  Diega Chlouba chytá. To ve 33. minutě jdeme do vedení.  Na dlouhý odkop od naší branky nedokázali obránci zareagovat, toho využil Matysík,  přebral míč a podél brankaře poslal míč do sítě – 1 : 0.  Ve 37. minutě mohlo být vyrovnáno. To se Brahimi zbavil kličkou Stráňavy a pálí do tyče. My odpovídáme akcí Havránka, ale tomu obrana nedovolila zakončit.

Druhý poločas začal akcí Matysíka, ale tomu míč utekl a hostující brankař Cudlín si ho vychutnal kličkou ve vápně. Pak jsou to hosté. Brahami zkouší lobem přehodit Chloubu, ale ten končí nad  a zahazují vyloženou šanci, když Janda přihrál Diegovi, ale ten přestřeluje. A když brankou nekončí ani akce Váni se Zemanem, jsme to my, kdo se dostává po akci Trmala k zakončení. Matysík z otočky pálí těsně vedle a jeho samostatný nájezd brankař vyráží na roh. Hosté zahrávají v 63. minutě trestný kop. Petrů našel ve vápně Brahimiho, ale jeho hlavičku do šibenice Chlouba vytáhl na břevno a Diegova dorážka brankou neskončila. Pak jsme zatlačili hosty do vápna, snažíme se zakončovat Zvěřinou, Chaloupkou a Trmalem, ale obrana odvrací. Až v 64. minutě opět po závaru před brankou se o odraženému míči dostává Zima a prostřeluje vše  co mu stojí v cestě – vedeme 2 : 0. Hosté odpovídají další akcí Brahimiho , Zemana a Petrů, ale brankou to nekončí. Chlouba vše za pomoci obrany dokázal pochytat. Pak předvedl útočnou akci Stráňava, prošel až k postranní čáře, ale jeho centr končí nad brankou. Zvěřinova, Chaloupkova i Trmalova střela se do branky rovněž nevešla. To v 88. minutě vybojoval střídající Kucharik na pravé straně míč a poslal ho na branku. Ten přeletěl brankaře a zapadl do branky – 3 : 0.  Po této brance hosté rezignují a tak dál zakončujeme Novákem, Francem a Zvěřinou. V 86. minutě Penc našel ve vápně Trmala, ale jeho hlavička končí na břevnu a u dorážky je první Matysík a rovněž hlavou zvyšuje na 4 : 0. Hosté dál touží po vstřelení branky, ale lob Brahimiho zastavuje břevno  a když ani Zeman, kdy jde sám na Chloubu branku nedává, končí dnešní zápas.

Hosté si takový výsledek nezaslouží, neboť dnes jim nebylo přáno a branku nedokázali vstřelit ani z vyložených šancí. My jsme hlavně ve druhé půli byli lepším týmem a je potřeba všechny pochválit. Celá obrana v čele s Chloubou dokázala vyřešit celou řadu ošemetných situací a nedovolila soupeři skórovat. My jsme se pozvolna dostávali   do utkání. Některým hráčům chyběl větší pohyb a rychlejší zpátečka, neboť nám bylo pískáno dost ofsaidů a pouze  zvednout  ruce  na  znamení, že  nebudu  hrát často nestačí. Hoši díky a je co zlepšovat.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme v sobotu 21. 5. od 17.00 hodin do Týnce nad Sázavou. Odjezd autobusu je v 15.00 hodin, tak vás všechny srdečně zveme.

Reportáž s fotografiemi od soupeře naleznete ZDE

Jílové B - Vestec B 5:1 (1:0) - 6.flek
40 diváků Jílové 201521AA2A2101

Branky: 5. Balouš David, 51. Štědronský Matěj, 61. Štědronský Matěj, 64. Müller Vladimír, 74. Syrový Pavel - 79. Kvasnička Jakub

Rozhodčí: Boček Michal.