Mistrovská utkání - fotbal muži 13.8.2016 - A tým potrápil vícemistra...

Neděle 21. 8. 2016 17:00
135 diváků TJ Sokol Vraný2016210A2A0205

Branky: 4. Prágl Miroslav, 22. Urban Libor, 40. Kaválek Martin, 71. Jaráb Michal

Rozhodčí: Procházka Václav - Myška Roman, Šmejkal Jiří. Delegát: Jirásek Jaroslav.

Podařil se nám husarský kousek a odcházeli jsme po utkání asi všichni více než spokojeni. Naši borci dokázali, že se dá hrát i s takovým mužstvem jako je Všenorský SK, který nastoupil v nejsilnější sestavě s Müllerem i Vorlem v základní sestavě. Nám chyběli Matysík, Pták, Chaloupka a Chlouba (dovolená ) a na čtvrtečním tréninku si Nagy podvrkl kotník. Takže trenéři povolali Kargla, který nám opět pomohl.

Zápas začal našim náporem, ale Veselý se neprosadil přes Müllera s Vorlem a Zvěřinovi je pískán ofsaid. Další střelu Nováka brankař Rottenberg chytá a trestný kop Zimy končí na zdi.  Hosté odpovídají akcí  J.Kučery, který si naběhl za obranu a jde sám na Maška, ale Stráňava mu v poslední chvíli stačil míč ukopnout na roh. Další nebezpečí jsme zažehnali po akci Michálka s Platilem a rovněž akce Michálka s O. Kučerou brankou nekončí. V 9. minutě se nám povedl rychlý protiútok. To Veselý obešel na půlící čáře Vorla a hledal míčem za obranu  volného  Kolačného  kterému chyběl kousek, aby na míč dosáhl. Ve 13. minutě se dostal k míči Kolačný a jeho bombu brankař s námahou vyráží.  V 17.minutě jsme přežili další šanci hostů. To J. Kučera převzal  míč, uvolnil na pravé straně Jiráně a ten poslal míč do vápna na O. Kučeru, ale ten hlavou branku netrefil. To nám se ve 21. minutě povedl rychlý protiútok. Novotný vyslal  Stráňavu  po pravé straně a ten zatáhl míč až k rohovému praporku. Na jeho prudký centr si na přední tyč naběhl Veselý, protlačil míč do sítě  a posílá nás do vedení 1 : 0. Hosté odpovídají akcí Svátka  a střelou Michálka, pak zakončují Štumpf a O. Kučera, ale Mašek drží čisté konto. Naší obraně se daří blokovat střely a zvláště nebezpečné jsou situace po dlouhých autových vhazováních Hrušky, které končí ve vápně. Franc zastavuje J.Kučeru pouze za cenu faulu a následný trestný kop ve 44. minutě zahrávaný Svátkem odvrací hlavou do bezpečí Novotný.

Druhý poločas začal náporem hostů. Hruška dlouhým vhazováním našel Vorla, ten sklepl na Michálka, ale Stráňava jeho střelu na branku nepustil. Po kombinaci Svátka s J. Kučerou střílí O.Kučera a Mašek chytá. My zahrozili Zvěřinou, který je faulován, trestný kop  Novotného končí na zdi a Zimův centr chytá brankař. Hosté opět zakončují hlavičkou Müllera a střelu Štumpfa kryje Mašek. Pak dvakrát končí míč v naší brance, ale je pískán ofsaid a faul na brankaře, takže se stav nemění.  Hosté nás  zatlačili na vlastní polovinu, ale zásluhou celé obrany a brankaře Maška držíme stále čisté konto. To ale neplatí v 80.minutě, kdy se opět po dlouhém autovém vhazování Hruškou do vápna nejlépe orientoval Ondřej Kučera a vyrovnává hlavou na 1 : 1. V 85. minutě obrana hostů nedokázala zastavit Kolačného, ten přihrál Zvěřinovi a jeho střela orazítkovala levou tyč. Hosté ještě faulují v našem vápně Pence a Zvěřina pálí vedle. Závěrečný hvizd rozhodčího končí utkání  a kdo si připíše druhý bod budou rozhodovat pokutové kopy. Začínáme jako první a Zima nedává. Pak Penc,Tůma, Zvěřina, Novotný, Franc, Kolačný, Stráňava i Kucharik proměňují. Hosté Hruškou trefují břevno a Müllerovu penaltu Mašek chytá.

Dnes jsme viděli velice kvalitní utkání. Hosté prohospodařili první poločas, ale vše si vynahradili ve druhém, kdy byli lepším týmem. Naši hráči odvedli maximum a zaslouží si obrovskou pochvalu za obětavost a bojovnost.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme do Vraného ( okr. Kladno ) v neděli 21.8. od 17.00 hodin. Autobus od hřiště odjíždí ve 14.30 hodin a srdečně vás zveme, pojeďte povzbuzovat naše hráče.