Mistrovská utkání - fotbal muži 21.8.2016 - Výuka fotbalu domácích...

Neděle 21. 8. 2016 17:00
135 diváků TJ Sokol Vraný2016210A2A0205

Branky: 4. Prágl Miroslav, 22. Urban Libor, 40. Kaválek Martin, 71. Jaráb Michal

Rozhodčí: Procházka Václav - Myška Roman, Šmejkal Jiří. Delegát: Jirásek Jaroslav.

Domácí na nás vlétli a již v 1. minutě Hadač vyhrál běžecký souboj se Zimou a jeho centr do vápna odvracel Novák . Snažili jsme se držet míč, ale nepřesností v přihrávkách a v rozehrávce jsme umožnili domácím  tlačit se před naše pokutové území. Pták musel ukopnout míč ,  který směřoval na Hodžiče pouze na roh. Po něm jsme nechali ve vápně  zcela volného Prágla a ten hlavou poslal domácí do vedení. To  běžela  4. minuta a domácí vedou 1 : 0.  My odpovídáme akcí Kolačného, ale na jeho centr do vápna nikdo nenaběhl. Pak se vytáhl brankař Mašek, který v rozmezí pěti minut vytáhl dva famózní zákroky. Domácí Chaloupka vysunul kolmicí Urbana, ale tomu včasným vyběhnutím zabránil ve skórování  a kryl střelu Hadače, který se na něho řítil sám. Stále se nemůžeme dostat do hry, nedaří se nám rozehrávka  a když opět chybujeme a váháme s odkopem od branky, k míči se dostal před vápnem zcela volný Urban a dává druhý gól – 2 : 0.   Po gólu  jsme se trochu osmělili a  zakončujeme postupně Zvěřinou, Zimou i Kolačným, ale střely končí mimo branku. A opět Mašek nás zachraňuje, který vyráží střelu Chaloupky a Penc míč po závaru odkopl do bezpečí.  Snažíme se o kombinaci i zakončení, ale největší problém pro nás je trefit branku.  Kolačný připravil pro domácí loženku. Špatně zahrál malou domu a poslal do samostatného úniku Hadače, kterého Mašek vychytal.  Ještě před poločasem jsme  špatně Pencem rozehráli  a domácí šli tři na jednoho a po zakončení Kaválka jsme prohrávali již 3 : 0. Novákova střela po přihrávce od Novotného na výsledku již nic nezměnila.

Druhý poločas jsme zahájili dosti nešťastně. Kolačný se nepodíval a přihrál zpět, ale na domácího Urbala , který šel sám na branku  a o dvě minuty jsme opět propadli  a Hadač jde sám na Maška, který nás opět podržel. Pak jsme se konečně po rohu zahrávaném Zimou dostali k zakončení hlavičkou Ptáka, ale ta končí vedle branky a v 60. minutě domácí špatně rozehráli a my jdeme tři na jednoho. Pták si vybral Kucharika, ale ten váhal se střelou a bylo po šanci. Po centru od Nováka do vápna se k hlavičce dostal Veselý, ale branku těsně minul a pak ještě Veselý ve slibné akci místo střely přihrával  Ptákovi, který to již nečekal a míč skončil za brankou.  Domácí zvolnili a my jsme se snadněji dostávali před branku, ale dnes jsme neměli svůj den a branka byla pro nás zakletá. V 71. minutě jsme faulovali před vápnem. Míč si postavil domácí Jaráb, poslal míč do vápna který proletěl celým vápnem a skončil v naší brance. Asi jediná chyba našeho výborného brankaře Maška. Pták se probil do vápna, ale nezakončil  a když střely France a Veselého  končí v rukách brankaře, píská hlavní rozhodčí konec.

V dnešním utkání jsme tahali za kratší konec a domácí nás trestali od začátku za naše chyby, kterých bylo opravdu dost a nebýt brankaře Maška, tak jsme mohli odjíždět domů s větším přídělem. Je na trenérovi s asistentem, aby si vyhodnotili složení týmu pro utkání. Stále jim někdo chybí ( Stráňava, Matysík,  Nagy , Chaloupka ) . Novákovi neseděl post obránce a podílel se dle mého názoru na prvních obdržených brankách a Ptákovi rovněž neseděl post levého záložníka. Kucharik se snažil na hrotu vyhrávat hlavičkové souboje, ale neměl šanci s vysokými domácími obránci. To je můj názor, ale je to věcí trenérů, jak  vidí vývoj utkání.

Další utkání nás čeká v sobotu 27.8. od 17.00 hodin na našem hřišti a přivítáme mužstvo SK Nový Knín. Všechny vás zvedeme a těšíme se na vás.