Mistrovská utkání - fotbal muži 20.9.2016 - Saint Germain VV výhra v Libni...

Středa 20. 9. 2016 18:00
Libeň - TJ Viktoria Vestec 2:3 (1:1)

Branky: 2x Jakub Souček, 1x Petr Šebrle

Tentokrát jsme se sešli v Libni natěšení na fotbálek co se předváděl minulý týden. Sestava byla podobná akorát nám scházel náš dorostenec Jirka Novotný a přibyli nováčci. Začátek byl opatrný a opět jsme se lehce hledali. Střídání je pro nás zatím lehký problém, neboť natěšení na plac kolikrát způsobí, že hrotový útočník skončí na pozici stopera:)

Každopádně během hry jsme si vše ujasnili a začali hrát podle představ vedení mančaftu.

Do mančaftu naskočil náš nestárnoucí bubeník Vlasta Moutelík, který si vše odjezdil jako před 45lety kdy hrál už ve Viktorce.

Soupeř byl kvalitní a kolikrát bylo vidět, že spolu už nějaký pátek hrají a pozlobili nás kvalitní rozehrávkou. Naštěstí náš bomber a fotbalový virtuóz Kuba Souček se pral jako lev a pomocí celého týmu začal sázet góly. Šancí bylo mnoho, ale naše muška je naladěná na větší brány, pravděpodobně ragbyové, protože nám to lítá nějak moc nahoru.

Zápas proběhl v pohodě, kluci z Libně byly dobrý soupeř. Reportáž končím větou dalšího playera Šébi:" Ty woe kdo náááás zastavííííí...?":)

Sestava:

Vašek Drahoš
Petr Šebrle
Martin Putera
Honza Vrňata
Roman Moulis
Luboš Molhanec
Petr Průša
David Adámek
Jarda Louda
Daniel Buchta
Jakub Souček
Vlasta Moutelík

masérka: Regi

Další utkání odehrajeme v PONDĚLÍ 26.9.2016 od 19:00 pod umělým osvětlením, sraz v 18:30 v Dolních Břežanech.

Platí se členské příspěvky 500,-Kč na sezónu, vybírá Petr Průša.(300Kč půjde na členské příspěvky do Viktorky, část z 200Kč na rozlučku s podzimní sezónou)

Rozlučka proběhne u Pepíčka po zápase v PÁTEK 7.10.2016 po domácím zápase s Průhonicemi, udělejte si doma rezervaci:)