Klubové oblečení VIKTORIA VESTEC a FAJN

Vážení sportovci a fanoušci,

TJ Viktoria Vestec a Fotbalová Akademie Jiřího Novotného – FAJN, zahájily od 1. 7. 2016 spolupráci s fotbalovým e-shopem www.top4football.cz v oblasti dodávek TÝMOVÉHO OBLEČENÍ TJ Viktoria Vestec a FAJN.

Od října 2016 tak můžete pro své malé i velké fotbalisty ale i pro sebe objednávat kolekci TÝMOVÉHO OBLEČENÍ značky NIKE v klubových barvách Viktorie Vestec a FAJN a obléci tak svého sportovce i sebe do našich klubových barev.

Celé vedení Viktorie Vestec a všichni trenéři doporučují zakoupení týmového oblečení pro všechny fotbalisty a fanoušky. Jednotným týmovým oblečením vyjádříme svou příslušnost k Viktorii Vestec a zároveň jednotným týmovým oblečením budeme reprezentovat náš fotbalový klub na sportovních akcích, zápasech a turnajích, kterých se Viktoriáni budou účastnit.

Seznam TÝMOVÉHO OBLEČENÍ naleznete v přiložené Excelové Tabulce/Objednávce v rozdělení na dětské a dospělé velikosti. Pro komunikaci s e-shopem používejte tuto Excel Tabulku/Objednávku s uvedením položek: počet kusů a velikost. Tabulku velikostí pro týmové oblečení FAJN od značky NIKE naleznete v  Objednávce na druhém listě souboru. Prosíme, používejte tuto Tabulku velikostí při objednávání TÝMOVÉHO OBLEČENÍ. Z důvodu tištění loga nebude možno objednané zboží reklamovat z důvodu „chybně objednaná velikost“. Ostatní zákonné důvody k reklamaci zůstávají v platnosti. V případě, že požadujete z Dospělých velikostí např. 2 mikiny: Dámskou a Pánskou velikost, napište do políčka Počet č. 2 a do Poznámky uveďte: 1 x velikost S, 1 x velikost XL. Uveďte (ponechte) také v Poznámce informaci o potisku loga a nápisu…

U „Dětských velikosti“ prosím označte v Objednávce pouze velikost dle rozměrů v Tabulce velikostí.

U „Dospělých velikostí“ je možno potisky logem objednat volitelně bez loga a nápisu – pro rodiče a fanoušky pro univerzální použití. Do Poznámky v „Tabulce/Objednávce“ uveďte „ bez loga“ nebo „bez nápisu“ u příslušné položky. V případě, že v Poznámce nebude uvedeno nic (prázdné pole), budou položky dodány bez loga a nápisu!!! Loga a nápisy u „Dětské velikosti“ NELZE měnit , budou VŽDY !!!

U položky „Mikina – dospělí“ lze volitelně na záda volit mezi nápisy „ Fotbalová Akademie Jiřího Novotného“ a „ Viktoria Vestec“ – uveďte do Poznámky. U položky „Triko – dospělí“ lze volit mezi logem FAJN a Viktoria Vestec – uveďte do Poznámky.

Své objednávky zasílejte na e-mail : lafek@t4s.cz

Zasílání bude realizováno prostřednictvím vybraného dopravce (vybírá dodavatel) za ceníkový poplatek 119,- Kč za Dobírku a Poštovné, na adresu, kterou vyplníte do Objednávky – NEZAPOMEŇTE!

Září 2018

Cvičení: 15:30 - Nový oddíl TJ Viktoria Vestec MAŽORETKY dělají náb