Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Klubové oblečení VIKTORIA VESTEC a FAJN

Vážení sportovci a fanoušci,

TJ Viktoria Vestec a Fotbalová Akademie Jiřího Novotného – FAJN, zahájily od 1. 7. 2016 spolupráci s fotbalovým e-shopem www.top4football.cz v oblasti dodávek TÝMOVÉHO OBLEČENÍ TJ Viktoria Vestec a FAJN.

Od října 2016 tak můžete pro své malé i velké fotbalisty ale i pro sebe objednávat kolekci TÝMOVÉHO OBLEČENÍ značky NIKE v klubových barvách Viktorie Vestec a FAJN a obléci tak svého sportovce i sebe do našich klubových barev.

Celé vedení Viktorie Vestec a všichni trenéři doporučují zakoupení týmového oblečení pro všechny fotbalisty a fanoušky. Jednotným týmovým oblečením vyjádříme svou příslušnost k Viktorii Vestec a zároveň jednotným týmovým oblečením budeme reprezentovat náš fotbalový klub na sportovních akcích, zápasech a turnajích, kterých se Viktoriáni budou účastnit.  

Seznam TÝMOVÉHO OBLEČENÍ naleznete v přiložené Excelové Tabulce/Objednávce v rozdělení na dětské a dospělé velikosti. Pro komunikaci s e-shopem používejte tuto Excel Tabulku/Objednávku s uvedením položek: počet kusů a velikost. Tabulku velikostí pro týmové oblečení FAJN od značky NIKE naleznete v  Objednávce na druhém listě souboru. Prosíme, používejte tuto Tabulku velikostí při objednávání TÝMOVÉHO OBLEČENÍ. Z důvodu tištění loga nebude možno objednané zboží reklamovat z důvodu „chybně objednaná velikost“. Ostatní zákonné důvody k reklamaci zůstávají v platnosti. V případě, že požadujete z Dospělých velikostí např. 2 mikiny: Dámskou a Pánskou velikost, napište do políčka Počet č. 2 a do Poznámky uveďte: 1 x velikost S, 1 x velikost XL. Uveďte (ponechte) také v Poznámce informaci o potisku loga a nápisu…

U „Dětských velikosti“ prosím označte v Objednávce pouze velikost dle rozměrů v Tabulce velikostí.

U „Dospělých velikostí“ je možno potisky logem objednat volitelně bez loga a nápisu – pro rodiče a fanoušky pro univerzální použití. Do Poznámky v „Tabulce/Objednávce“ uveďte „ bez loga“ nebo „bez nápisu“ u příslušné položky. V případě, že v Poznámce nebude uvedeno nic (prázdné pole), budou položky dodány bez loga a nápisu!!! Loga a nápisy u „Dětské velikosti“ NELZE měnit , budou VŽDY !!!

U položky „Mikina – dospělí“ lze volitelně na záda volit mezi nápisy „ Fotbalová Akademie Jiřího Novotného“ a „ Viktoria Vestec“ – uveďte do Poznámky. U položky „Triko – dospělí“ lze volit mezi logem FAJN a Viktoria Vestec – uveďte do Poznámky.

Své objednávky zasílejte na e-mail : lafek@t4s.cz

Zasílání bude realizováno prostřednictvím vybraného dopravce (vybírá dodavatel) za ceníkový poplatek 119,- Kč za Dobírku a Poštovné, na adresu, kterou vyplníte do Objednávky – NEZAPOMEŇTE!

 

 

 


Kalendář akcí

Březen 2019
poútstčtsone
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
Milcom
Unimed Praha, s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec