Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání - 19.11.2016. Atletiko zabahněná plichtička, Benfika další nadílka...

Sobota 19. 11. 2016 13:30
50 diváků TJ Klecany 2016210A2A1504

Branky: 59. Dvořák Ondřej - 11. Kolačný Jakub

Rozhodčí: Doubrava Jakub - Glogar Petr, Burian Michal. Delegát: Prislupský Martin.

Sestava : Mašek – Stráňava, Nagy, Penc, Zima -  Franc, Matysík, Novotný, Kargl ( 65. Havránek ) – Kolačný, Kucharik ( 86. Tůma )

Domácí se do nás pustili a hned v 1. minutě musel Zima po akci Rybeckého s Urbanem   skluzem odehrát míč na roh. Po dalším rohu hlavičkuje Pfeifer nad. V 5. minutě Penc zaváhal a  Rybecký  jde sám, ale střílí vedle. My odpovídáme dlouhým míčem Nagyho na Kucharika, ale byl dlouhý. Novotný prostrčil na Zimu, ale tomu stačil obránce míč ukopnout na roh a další pas Novotného na France si pohlídal domácí brankař Kelemen. Již jsme se dostali do hry a domácí po akci Kargla s Kolačným stačili míč poslat do bezpečí. To v 11. minutě je to opět Kolačný který převzal míč od France, obešel obránce a z hranice velkého vápna nedal brankaři šanci. Jeho povedená střela končí u pravé tyče a my vedeme 0 : 1. Akce se střídají na obě strany. Domácí hrozí především Rodekem, Pfeifrem, Rybeckým a Průchou.  My Karglem, Zimou, Kucharikem, Kolačným a Francem. Ve 30. minutě mohli domácí vyrovnat. Urban zatáhl míč po levé straně a poslal míč do vápna, kde se prosadil Rodek. Jeho hlavička skončila na tyči a Penc odkopl míč do bezpečí. Ve 45. minutě pronikl do vápna Pfeifer, ale Zima obětavě ve skluzu stačil míč odehrát do autu.

Druhý poločas začínáme povedenou střelou Zimy, ale ta trefila Kucharika a končí za brankovou čarou. Domácím se povedlo střídání a Loskot dlouhými míči do vápna stále hledá Rodeka, který sklepává míče a připravuje domácím šance. Mašek chytá střelu Průchy a po dalším  nákopu do vápna je pískán ofsaid. My hrozíme především Francem, který se dostává přes obránce, ale na jeho centry nikdo nenaběhl, a tak se stav nemění. Zimovy střely na branku neprošly. To domácí jsou úspěšnější. Další centr od Leskota našel na hranici velkého vápna Pfeifera. Ten sklepl míč proti noze Dvořákovi a ten vymetá pravý růžek naší branky a srovnává na  1 : 1. Je to opět Franc, který obešel obránce ale jeho centr do vápna  Matysík ani Havránek nedosáhli. Na těžkém terénu se hraje dobrý fotbal a akce se opět střídají na obě strany. Nám se již nedaří držet střed hřiště, ale stále se tlačíme před branku soupeře. Pálí Zima, Kolačný i Kucharik a domácí zakončují Martiníkem, Průchou a Rodekem. V 84. minutě Zima z trestného kopu našel ve vápně Kolačného, ale je pískán ofsaid.  Domácí zahrávají v 87. minutě trestný kop Pfeiferem, ale střela končí nad brankou.  Konec zápasu jsme si pohlídali, a tak o výsledku rozhodnou pokutové kopy. Domácí jsou úspěšnější a připisují si druhý bod.

Poslední utkání jsme odehráli dobře. V prvním poločase až na začátek jsme byli lepším týmem a po zásluze jsme vedli. Ve druhém poločase jsme kazili zbytečným kličkováním a ztráty míče využívali domácí k rychlým protiútokům. Škoda, že se nepodařilo vystoupit proti střelci branky Dvořákovi. Ten to trefil parádně. Mužstvo opět příkladně bojovalo a po zásluze jsme si odvezli domů další bodík. Hoši díky.

Společné hodnocení utkání trenéra Petra Šplíchala a asistenta Martina Šerana:

„V posledním zápase sezóny na hřišti Klecan jsme chtěli navázat na dobrý výkon proti Podlesí.  V prvním poločase na těžkém terénu jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme se ujali vedení brankou Kolačného. Dařila se nám kombinace v křídelních prostorech, ale vlastní zbrklostí jsme pokazily finální přihrávky a tím se připravili o možnost navýšení skóre. V druhém poločase domácí přidali na pohybu a lépe kombinovali. My jsme se snažili o rychlé kontry. Z narůstajícího tlaku domácí nakonec vyrovnali. Zbytek zápasu jsme domácí už nepouštěli do vážnějších šancí, a tak zápas dospěl do penaltového rozstřelu, kde domácí byli šťastnější a připsali si bonusový bod.  Hráčům patří dík za předvedený výkon. Ne každému se stoprocentně dařilo fotbalově, ale bojovnost a nasazení bylo u všech příkladné.“

Skoč mi na Špek, unikátní zachycení historického momentu ZDE.:)

41 diváků Radlík 201621AA2A1303

Branky: 5. Dudek Petr, 10. Štrobach Miloslav, 16. Štrobach Miloslav, 37. Dvořáček Jan - 43. Boreček Petr, 78. Novák Miroslav

Rozhodčí: Sluka Jaroslav.