Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Rozpis zimní přípravy fotbal muži - tréninky ÚT, ST, ČT

Rozpis zimní přípravy.

    PLÁN PŘÍPRAVY A MUŽSTVA  LEDEN -  BŘEZEN   2017              
  PO  9.1. Začátek zimní přípravy - Vestec         18.30 - 20.00              
  ÚT 10.1. Volno                        
  ST 11.1. Volno                        
  ČT 12.1. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 13.1. Volno                        
  SO 14.1.                          
  NE 15.1.                          
                             
  PO 16.1. Trénink Vestec  ( spining )         18.30 - 20.00              
  ÚT 17.1. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 18.1. Volno                        
  ČT 19.1. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 20.1. Volno                        
  SO 21.1. ZT Uhříněves -  Benice - Vestec  2 : 8 ( 1 : 1 )         12.30              
  NE 22.1. Volno                        
                             
  PO 23.1. Trénink Vestec           18.30 - 20.00              
  ÚT 24.1. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 25.1. Volno                        
  ČT 26.1. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 27.1. Volno                        
  SO 28.1. Přát. utk. Vestec - Průhonice 4 : 2  ( 1 : 2 )         12.00              
  NE 29.1. Volno                        
                             
  PO 30.1. Trénink Vestec  ( spining )         18.30 - 20.00              
  ÚT 31.1. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 1.2. Volno                        
  ČT 2.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 3.2. Volno                        
  SO 4.2. ZT Uhříněves -  U. Strašnice - Vestec  2 : 2  ( 2 : 0 )         12.30              
  NE 5.2. Volno                        
                             
  PO 6.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  ÚT 7.2. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 8.2. Volno                        
  ČT 9.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 10.2. Volno                        
  SO 11.2. ZT Uhříněves -  Uhříněves - Vestec 3 : 4 ( 1 :1 )         10.30              
  NE 12.2. Volno                        
                             
  PO 13.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  ÚT 14.2. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 15.2. Volno                        
  ČT 16.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 17.2. Volno                        
  SO 18.2. ZT Uhříněves semifinále FC Jílové - Viktoria Vestec 0 : 4 ( 0 : 1 )         14.00              
  NE 19.2. Volno                        
                             
  PO 20.2. Volno                        
  ÚT 21.2. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 22.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  ČT 23.2. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 24.2. Volno                        
  SO 25.2. Volno                        
  NE 26.2.  Utkání FK Újezd Praha 4 - Vestec A - UMT Újezd 0 : 1  ( 0 : 1 )                        
                             
  PO 27.2. Volno                        
  ÚT 28.2. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 1.3. FINÁLE  ZT -   Uhříneves - Viktoria Vestec - UMT Uhříněves         19.00              
  ČT 2.3. Trénink UMT Horní Měcholupy         18.30 - 20.00              
  PÁ 3.3. Volno                        
  SO 4.3. Přípravné utkání Vestec - Libuš - UMT Braník         11.00              
  NE 5.3. Volno                        
                             
  PO 6.3. Volno                        
  ÚT 7.3. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 8.3. Volno                        
  ČT 9.3. Trénink UMT Horní měcholupy         18.30 - 20.00              
  PÁ 10.3. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  SO 11.3. Mistrovské utkání Všenorský SK - Vestec A         10.30              
  NE 12.3. Volno                        
                             
  PO 13.3. Volno                        
  ÚT 14.3. UMT Mikulovka Jižní Město         18.30 - 20.00              
  ST 15.3. Volno                        
  ČT 16.3. Hala Vestec         18.30 - 20.00              
  PÁ 17.3. Trénink Vestec         18.30 - 20.00              
  SO 18.3. Mistrovské utkání Vestec - Sokol Vraný         15.00              
  NE 19.3. Volno                        
                             

Kalendář akcí

Září 2018
poútstčtsone
12
3
4

Cvičení: 15:30 - Nový oddíl TJ Viktoria Vestec MAŽORETKY dělají náb

56789
1011
12

Fotbal: 18:30 - SG Vestec-Psáry

131415
16

: 20:00 - VALNÁ HROMADA VIKTORKY se uskuteční dne 16.9.2018

1718
19

Fotbal: 18:30 - SG Vestec-Vrané

20212223
24
25

Fotbal: 18:30 - SG Jircany-Vestec

26

Fotbal Ačko: 17:00 - Memoriál Václava Hrdličky

27282930

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
Pekass a.s.
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
KNY Nábytek s.r.o.
Milcom
Monzas, s.r.o.
Nikon
Okna EU
Safina, a.s.
Schmachtl
Unimed Praha, s.r.o.
A-Z Therm,s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
JIVA Jirák
RainBird
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec