Vyhráli jsme finále zimního turnaje v Uhříněvsi

Ve středu 1.3. jsme  sehráli finále ZT v Uhříněvsi s domácími, kteří porazili v boji o finále Slovan Kunratice 3 : 2 brankou v poslední minutě utkání.

Ale od začátku ZT v Uhříněvsi :

Sokol Benice – Viktoria Vestec  2 : 8 ( 1 : 1 ) branky : 3 x Novák Miroslav, 1 x Kargl Pavel, Zima,  Stráňava,Franc a Zvěřina

Viktoria Vestec – Union Strašnice 2 : 2 ( 0 : 2 ) branky : 1 x  Novák a Zvěřina

Uhříněves – Viktoria Vestec  3 : 4 ( 0 : 1 ) branky : 2 x Zvěřina, 1 x Kolačný a Veselý

Semifinále : FC Jílové – Viktoria Vestec 0 : 4 ( 0 : 1 ) branky: 2x Chaloupka a Zvěřina

Finále : SK Čechie Uhříněves – Viktoria  Vestec  1 : 2 ( 0 :0 ) branky : Novák a Zvěřina

A tým pokračuje v přípravě pravidelnými tréninky  v pondělí, úterý a čtvrtek. Potýkáme se s účastí hráčů na trénincích (pracovní povinnosti, nemoc, zranění ). Stále se v zimě opakuje to, že chodí  pouze silní jedinci a ostatním se asi moc nechce. Snažíme se o doplnění kádru. Většina vytipovaných hráčů ale nechce v zimě měnit působiště. Naopak od nás odchází do Vyšehradu Radim Matysík. Bylo to jeho přání a nám nezbývá než mu držet palce, ať se prosadí. Díky Ti Radime za to co jsi pro Viktorku Vestec za svého působení všechno udělal. Dalším oslabením je vážné zranění Ondry Pence, kterého čeká operace křížového vazu. Stále netrénují Trmal, Vrána, Pták a Kucharik.  Pavel Kargl chce hrát pouze v béčku. Služebně v zahraničí je Erler a objevil se i Eger, ale je po operaci kolena a zapojí se do přípravy později.

Nyní nám zbývá pouze  týden abychom doplnili kádr A mužstva o hráče, kteří nám budou schopni pomoci v naší tíživé situaci. Jednáme s Duklou Jižní Město , kde po zájezdu do Turecka budou uvolňovat  nějaké hráče a rovněž jsme v jednáme  v Klíčanech.  Všichni pevně věříme, že přes veškerou smůlu, která nás zatím provází budeme dobře připraveni na první jarní mistrovské utkání.

Přípravné utkání  SK Újezd Praha 4 – Viktoria Vestec 0 : 1 ( 0 : 1 ) branka : Míra Novák

Ještě odehrajeme poslední přípravné utkání na UMT v Braníku proti FSC Libuš v sobotu  4.3. od 11.00 hod. Pak již nás čeká první jarní kolo, které odehrajeme ve Všenorech v sobotu 11.4. od 10.30 hodin. Zveme vás a autobus od hřiště odjíždí již v 8.45 hodin.

B mužstvo trénuje pod vedením Zdeňka Novotného ve středu ve Vestci . Jsme rádi, že se k mužstvu vrátil Jirka Miler  a bude manažerem mužstva. Odehraje  turnaj na UMT v Uhříněvsi a toto je program utkání : neděle 5.3. v 10.15 hodin  Vestec B - Písnice , neděle 12.3. od 10.15 hodin Vestec B – Šestajovice a sobota 18.3. ve 14.30 hodin  Vestec B – Senohraby. Pak již první mistrovské utkání v sobotu 25.3. od 15.00 hodin v Okrouhle.

Září 2018

Cvičení: 15:30 - Nový oddíl TJ Viktoria Vestec MAŽORETKY dělají náb