Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Společenské hry|Akce

Příměstské tábory ve Vestci 2017 - Organizační novinky

Informace o platbách a tématech letošních táborů

 

Příměstské tábory 2017 – organizační pokyny a výlety nejen pro přihlášené děti

 

Milí rodiče,

prázdniny jsou tady, a tak je na čase zaslat Vám další informace k Příměstským táborům 2017 ve Vestci. Jak bude vypadat organizace a jaké výlety nás letos čekají?

 

Pro všechny turnusy platí následující:

Každý turnus probíhá od pondělí do pátku. Sraz je mezi 7:50 - 8:00 hod. na fotbalovém hřišti ve Vestci, kde děti předáte vedoucím. Končíme v 17 hod., děti si převezmete od vedoucích také na hřišti. Snažte se prosím dodržet předepsané časy, ať nenarušujete připravený program! V den nástupu je potřeba podepsat Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte a poskytnout nám průkaz zdravotního pojištění dítěte k okopírování.

Vybavte, prosím, své děti na celý týden: plavkami (nejen k plavání ve čtvrtek), ručníkem, náhradním oblečením (při zmáčení) pro variantu horkého počasí, dle aktuální situace i holínkami, pláštěnkou a náhradním oblečením včetně přezůvek do tělocvičny pro chladnější počasí. Dále lahvičkou na pití, kterou lze během dne doplnit. Nezapomeňte prosím na pokrývku hlavy proti sluníčku a opalovací krém – ideálně ale děti namažte už ráno doma.

Všechny věci budou mít děti uložené v šatnách na hřišti po celý týden.

Pro děti je denně zajištěna dopolední a odpolední svačina, oběd a celodenní pitný režim v Hospodě Na Hřišti, také materiál na tvoření a dozor 2 vedoucích. Po obědě budou děti dodržovat polední klid zařazením klidových činností uvnitř v budově.

Ve středu bude jako vždy celodenní výlet, seznam výletů najdete v tabulce níže. Na všechny výlety můžeme vzít s sebou ještě další děti a rodiče, až do naplnění kapacity autobusu.  Plná cena za dítě bez doprovodu rodičů je stanovena na 600 Kč a zahrnuje poplatek za autobus, vstupné, 2 svačiny, teplý oběd a dozor vedoucích. V případě, že s dítětem pojedete Vy jako dozor, je cena za dítě i za dospělého 400 Kč/osobu (v ceně je autobus, vstupné a teplý oběd). Velmi bychom uvítali, kdyby s námi mohl jet vždy ještě někdo další z rodičů a pomohl nám jako dozor se všemi přihlášenými dětmi. Cena za rodiče – dozor je 300 Kč (v ceně je autobus, vstupné a oběd). Své rezervace výletů směřujte co nejdříve na můj email: haladova1@gmail.com.

Výlety plánované pro rok 2017:

datum

výletní místo

webové stránky

volných míst*

19.7.

Zeměráj Kovářov

www.zemeraj.cz

8

26.7.

IQ Park/ IQ Landia Liberec

www.iqlandia.cz

0

2.8.

ZOO Plzeň

www.zooplzen.cz

20+

9.8.

Šťastná země, Radvánovice

www.stastnazeme.cz

20+

16.8.

ZOO Plzeň

www.zooplzen.cz

20+

23.8.

Pohádkové Staré Hrady

www.starehrady.cz

20+

* počet volných míst k 11.7.; cena za dítě bez rodiče je 600 Kč, dítě s vlastním rodičem zaplatí 400 Kč/osobu.

 

Pro první tři turnusy (17.7. - 4.8.) je na čtvrtek zajištěno také plavání a dětská jóga v nedalekém plaveckém klubu Puleček (www.pulecek.cz). Děti budou rozděleny na skupinky, ve kterých postupně navštíví hodinu plavání a dětské jógy pod dohledem zkušených lektorek. Program je naplánovaný na půl dne, s obědem u nás na hřišti.

 

Abyste jako rodiče měli přehled o tom, co děti celý den na táboře dělají, můžete průběh každého dne sledovat ve fotogalerii na http://vestec2015.rajce.idnes.cz/. Fotografie přidávají sami vedoucí, nejčastěji až ve večerních hodinách.

 

Věřím, že se nám i letošní ročník vesteckých příměstských táborů vydaří. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte mně kontaktovat.

 

Přeji krásné léto všem a dětem dobrou zábavu.

 

Katka Haladová

tel. 725 464 789, haladova1@gmail.com

 

 

Vážení rodiče,

 

těší náš váš zájem o vestecké příměstské tábory, který byl v některých případech tak velký, že jsme rozšířili kapacity některých turnusů až na 40 dětí. A protože Vám stále chceme vycházet vstříc, rozhodli jsme se otevřít ještě jeden turnus navíc – rádi bychom Vám nabídli tzv. nultý turnus (10.7. - 14.7.) pro Vaše dítka školou povinnáJ . Platí pro něj totéž, co pro ostatní turnusy, tj. program od pondělí do pátku od 8 hod. do 17 hod. v okolí sportoviště, zajištění dvou svačin a obědu v Hospodě Na Hřišti, táborové tričko, celodenní výlet (pro min. 20 dětí v turnusu). Plná cena za tento turnus je také 2500,-, ale v případě trvalého bydliště ve Vestci nebo členství v TJ Viktoria Vestec je cena snížena na 2300,- . Rezervace a přihlášky posílejte na můj e-mail:  haladova1@gmail.com.

Nyní také nastává ten čas, kdy je potřeba potvrdit Vaše nezávazné rezervace vyplněním závazné přihlášky a uhrazením poplatku. Přihlášku prosím předejte p. Zemanovi na hřišti ve Vestci, příp. je posílejte elektronicky na můj e-mail.  Doručení přihlášky potvrzuji obratem a informaci doplňuji také do on-line tabulky rezervací, kterou najdete na konci této stránky, pod úvodním článkem k letošním táborům. Přihlášky jsou ke stažení na konci této stránky.

Platby jsou přijímány pouze převodem na bankovní účet sportoviště - 2512663309/0800. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a turnus. Je možné uhradit jednou platbou účast více dětí na více turnusů, vše je nutné napsat do zprávy, event. prosím o zaslání e-mailové zprávy s upozorněním. Platby, prosím, proveďte do 16.6.2017. Potřebujete-li vystavit fakturu, stačí mi napsat údaje pro fakturaci do e-mailu.

Základní cena za jeden turnus příměstského tábora pro děti s trvalým pobytem ve Vestci nebo pro členy TJ Viktoria Vestec (fajňáky) je 2300,-. Pokud jste si vybrali turnus s plaváním a jógou (turnusy 1, 2 a 3; 17.7.-4.8.), zvyšuje se cena o 200,-. A pokud děti nejsou z Vestce nebo nejsou členy TJ Viktoria Vestec, zvyšuje se cena každého turnusu o dalších 200,-.

 

A na jaká dobrodružství se můžete letos těšit?

0. turnus (10. - 14.7.) – Terezka a Petr – S čerty nejsou žerty

Říká se, že s dětmi někdy šijou všichni čerti. V případě našeho turnusu pro školní děti to bude pravda. Hned ze začátku prázdnin zažijí po čertech dobrou zábavu s našimi vedoucími.

1. turnus (17. - 21.7.) – Bára, Monika a Adélka – Cesta kolem světa

Tato dobrodružná cesta děti zavede do Ameriky i do Asie, možná to stihnou i k protinožcům. Jaké zážitky tam na ně asi čekají?

2. turnus A (24. - 28.7.) – Adélka a Gábina Pohádková pátrání

Nevěřili byste, kolik zločinců se pohybuje ve světě pohádek. Ještě, že tu máme naše táborníky, aby dali vše do pořádku a pohádky byly zase takové, jaké je známe.

2. turnus B (24. - 28.7.) – Verča a Petr – Badatelé v síti času

Lidské dějiny jsou plné velkých objevů a vynálezů. Naši malí badatelé se o tom přesvědčí sami a možná vynaleznou i něco úplně nového!

3. turnus (31.7. - 4.8.) – Monika a Tomáš – Máme rádi zvířata

Nejen, že je máme rádi, ale rádi si na ně hrajeme a učíme se je lépe poznávat. Přidejte se k nám!

4. turnus (7. - 11.8.) – Dominika a Hanka – Petr Pan v Zemi Nezemi

Petr Pan a víla Zvonilka budou našimi průvodci v říši fantazie a kouzel. Stačí jen roztáhnout křídla a vydat se vstříc úžasnému dobrodružství!

5. turnus (14. - 18.8.) – Denisa a Jitka – Indiánské léto

Čeká na nás dobrodružství v divoké přírodě. Budeme stopovat zvířata, vyrábět šípy a tancovat u táborového ohně. Bledým tvářím vstup zakázánJ

6. turnus (21. - 25.8.) – Bára a Monika – Zábavná čítanka

Seznamte se s literárními postavami ze školních čítanek a zažijte některá jejich dobrodružství popsaná v románech.

 

Do všech turnusů se stále můžete hlásit, čím dříve tím lépe. Přehled volných míst naleznete v on-line tabulce rezervací na konci této stránky.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsem Vám k dispozici.

 

Katka Haladová,

tel. 725 464 789, e-mail: haladova1@gmail.com


 

Příměstské tábory ve Vestci s Vámi budou i v roce 2017!!

 

Milí rodiče, milé děti,

i v letošním roce pro Vás připravujeme bohatý prázdninový program na Příměstských táborech ve Vestci. Budeme se těšit na všechny šikovné holky a kluky ve věku 4 – 10 let, kteří se s námi vydají vstříc letnímu dobrodružství!

 

Letos Vám nabízíme 6 turnusů v následujících termínech:

 

I. turnus   17.7.-21.7.   (s plaváním a jógou)

II. turnus   24.7.-28.7.   (s plaváním a jógou)

III. turnus   31.7.-4.8.   (s plaváním a jógou)

IV. turnus   7.8.-11.8.

V. turnus   14.8.-18.8.

VI. turnus   21.8.-25.8.

 

V každém turnusu je zajištěn program od pondělí do pátku, denně od 8 hodin do 17 hodin, sraz je na hřišti ve Vestci. Každou středu budeme opět vyrážet na zajímavé celodenní výlety.

 

V letošním roce jsme, ač neradi, museli přistoupit ke zvýšení ceny táborů. Cena nebyla navýšena už od roku 2011, přestože náklady na zajištění programu a vedoucích se každým rokem zvyšovaly. V ceně každého turnusu je zahrnuta 2x denně svačina, oběd o 2 chodech, pitný režim, středeční celodenní výlet včetně jídla, vstupného a dopravy, dva vedoucí, materiál na zajištění programu, táborové tričko.

Cena za turnus bez plavání je letos stanovena na 2.300 Kč pro vestecké děti a Fajňáky, nebo 2.500 Kč pro ostatní. Cena za turnus s plaváním a jógou je 2.500 Kč pro vestecké a Fajňáky, nebo 2.700 Kč pro ostatní. Plavání a dětská jóga (pokud je uvedeno) bude ve čtvrtek, v plaveckém klubu Puleček s instruktorkou Radanou, stejně jako vloni J.

Současně bychom rády rodiče upozornily na možnost čerpat finanční příspěvek od Vaší zdravotní pojišťovny na dětské tábory a sportovní aktivity pro děti. Oslovte Vaší zdravotní pojišťovnu s dotazem, v případě potřeby Vám vystavíme doklad o platbě. Doklad vystavíme případně i pro zaměstnavatele, pokud by Vám chtěl přispět J

 

Předběžné přihlášky můžete posílat už nyní. Do textu emailu napište jméno dítěte, datum narození a turnus, o který máte zájem. Děti budeme postupně zapisovat do tabulky rezervací, do které můžete nahlížet i Vy. Postupně budeme také upřesňovat témata jednotlivých turnusů a jejich vedoucí.

 

Letošní hlavní organizátorkou bude Katka Haladová, s pomocí zkušené Jarky Roubíčkové. Své přihlášky a dotazy směřujte tedy na nový email haladova1@gmail.com nebo na tel. 725 464 789.

 

Těšíme se na Vás!

Katka a Jarka

 

odkaz na tabulku rezervací: ZDE

přihláška: ZDE

 

 


Kalendář akcí

Únor 2018
poútstčtsone
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Odkazy

FAJN - Fotbalová akademie Jiřího Novotného
Cvičení v Centru
Rezervace sportovišť
Sportovní centrum TJ Viktoria Vestec
Baráček
Příměstský tábor
FACEBOOK Kopeme za fotbal
Kopeme za fotbal

Sponzoři

Čestní členové VV
MVDr.Oldřich Gojiš
Pfleger Tomáš
Drahoš Václav
Miler Jiří
Obec Vestec
Pekass a.s.
STAVING Olomouc, s.r.o.
Škoda Auto Brejla
accidis s.r.o
KNY Nábytek s.r.o.
Milcom
Monzas, s.r.o.
Nikon
Okna EU
Safina, a.s.
Schmachtl
Unimed Praha, s.r.o.
A-Z Therm,s.r.o.
NEWTON Elektronika Servis s.r.o - Kučera Martin
ASokno
JIVA Jirák
RainBird
UVT

Podporujeme

MAS Dolnobřežansko
Pro život bez tabáku
Mateřská škola Vestec
SweetPain
FOD Klokánek -  Lásková
Pomezní bouda Horní Malá Úpa
Unicef
nastevnost

SMS Info Obce Vestec