Mistrovská utkání - 11.3.2017. Atletiko nestačilo na první celek...

Sobota 11. 3. 2017 10:30
54 diváků Všenorský SK 2016210A2A1605

Branky: 34. Kučera Ondřej, 43. Jiráň Lukáš, 82. Svátek Jan, 90. Platil Tomáš - 50. Kolačný Jakub

Rozhodčí: Chovanec Petr - Dragoun Radek, Kuka Vladimír. Delegát: Lantora Milan.

První mistrovské utkání jsme sehráli na hřiště Všenorského SK, ve kterém se to hemží bývalými ligovými hráči ( Műller, Vorel, Jiráň, Svátek ) a tak jsme byli právem zvědaví, jak se s tím naše mužstvo vypořádá. Do zápasu nemohl nastoupit Nagy pro nemoc a zraněný Havránek. Naopak nás posílil Jan Jurek z FC Přední Kopanina.

Zápas začal náporem domácích a z následného rohového kopu zakončuje Műller, ale netrefuje branku. My odpovídáme akcí Nováka a Jurka, ale jsou z toho pouze rohové kopy. V 10.minutě Műller dlouhým pasem našel Jiráně, ale Mašek jeho střelu vyráží nohou. Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Domácí zakončují Michálkem, Jiráněm a Svátkem, my odpovídáme pokusy Kolačného,  Chaloupky a Zimy. Ve 30. minutě ztrácíme míč a z rychlého protiútoku domácí zakončují Štumpfem nad. Ve 34.minutě dostáváme první branku. Po dlouhém autovém vhazování do vápna míč propadl do malého vápna před Ondřeje Kučeru a ten prostřeluje  Maška – 1 : 0.  Zvěřina střílí, ale brankař chytá a centr od Chaloupky na Nováka byl dlouhý a jeho další střela končí nad brankou. Ve 42. minutě jde domácí Michálek sám na Maška. Ten střelu vykopává nohou, ale o dvě minuty později předložil míč Jiráňovi a ten se nemýlí – prohráváme 2 : 0.

Hned po přestávce jsme přečkali další šanci domácích. Stráňavovi  se nepovedl odkop od branky a míč skončil u Svátka. Ten se ve vápně uvolnil přes France, ale vše zachránil Mašek pádem pod nohy.  Daří se nám zastavovat akce domácích a kombinační hrou se dostáváme do zápasu. Po trestném kopu Zimy v 50. minutě se dostal k míči Kolačný a střelou přes celou branku snižujeme na 2 : 1. V této fázi utkání jsme to my, kdo postupně zakončuje Zvěřinou, Chaloupkou, Jurkou a hlavička Nováka se do branky nevešla. A opět jsme nabídli domácím šanci. Stráňavovi se nepovedl odkop, míč skončil u Štumpfa, ale ten naštěstí netrefil branku. V 81. minutě utekl obraně Michálek, ale Mašek střelu vyráží. O minutu později jsme zastavili akci domácích faulem těsně před vápnem a z trestného kopu se Svátek nemýlí – 3 : 1. My postupně zakončujeme Novákem, Zimou.  Po faulu na Jurka  Kolačný s trestného kopu  branku nedává. V 90. minutě zbytečně zapomínáme ve vápně na Platila a ten upravuje  na konečných 4 : 1 pro domácí.

V dnešním utkání se některým našim hráčům dařilo více a někteří budou muset přidat. To ať zhodnotí trenér. Hráli jsme však proti soupeři, který se opíral o dvojici obránců Műller – Vorel a ta se opravdu těžce překonávala.  Další mistrovské utkání sehrajeme na našem hřišti v sobotu 18.3. od 15.00 hodin a přivítáme mužstvo TJ Sokol Vraný. Všechny vás na toto utkání zveme a těšíme se na vaše fandění.

Září 2018

Cvičení: 15:30 - Nový oddíl TJ Viktoria Vestec MAŽORETKY dělají náb