Mistrovská utkání - 1.-2.4.2017. Atletiko se hledá, Benfika se už našla:)

Sobota 1. 4. 2017 16:30
100 diváků Vestec 2016210A2A1906

Branky: 55. Zvěřina Václav - 20. Větrovský Adam, 25. Fulín Roman, 51. Mantlík Michal

Rozhodčí: Petýrek Václav - Chrudimský Jan, Stumpf Jaroslav. Delegát: Macháček Milan.

Sestava :  Tůma - Stráňava,  Franc ( 46. Veselý ), Chaloupka, Zima – M.Novák,  Kolačný, Novotný, Jurek ( 82. Kucharik ) –  Zvěřina, Pták

Trenér postavil do branky Tůmu a do sestavy se vrátil Novotný, který si plnil reprezentační povinnosti v Portugalsku.

Utkání začalo opatrně z obou stran. Hosté se dostali do šance Cibulkou, ale Chaloupka střelu zblokoval. My odpovídáme dlouhým pasem Zimy na Zvěřinu, ale střela  končí  vedle a na následný trestný kop do vápna Chaloupku nedosáhl. Hostům se podařil v 9. minutě rychlý protiútok vedený Fulínem.  Ten našel ve vápně Lacinu, ale jeho zakončení hlavou končí nad brankou. Ve 20. minutě zahrávají hosté standartku, k odraženému míči se dostal Větrovský a trefuje břevno naší branky. To ještě nebylo vše. K míči se dostal na levé straně opět Větrovský a nikým neatakován trefuje přesně a míč vymetá šibenici po pravé straně Tůmovi branky – 0 : 1. Nám se nic nedaří, špatně si přihráváme, všude jsme pozdě a chybí nám bojovnost v osobních soubojích. A za pět minut je ještě hůře. Po zahrání rohového kopu míč končí u Fulína a ten zvyšuje na  0 : 2. My ohrožujeme branku soupeře po centru Jurka do vápna. Pták hlavou přihrává Zvěřinovi, ale tomu obránci míč sebrali. Naděje nám svitla ve 40. minutě. Jurek dostal míč za obranu, jde sám proti brankaři Altmanovi, přehazuje ho, ale ten stačil míč chytit.

Druhý poločas začínáme akcí Ptáka se Zvěřinou, ale jeho střela končí nad brankou. Do další slibné šance se dostal opět Zvěřina, ale brankař Altman pádem pod nohy zachraňuje. V 51. minutě naši laxnost v obraně trestá Mantlík. Jde sám na Tůmu, kterého přehazuje a my prohráváme 0 : 3. V 55. minutě Novák vybojoval rohový kop. Na Novotného centr do vápna si naběhl  Zvěřina a hlavou koriguje stav na  1 : 3. Naše hra se zlepšila, zatlačili jsme hosty před vápno, ale chybí nám větší důraz v zakončení. Hostům vychází taktika dlouhých míčů na rozběhnuté útočníky, a tak Tůma i s trochou štěstí zlikvidoval dva úniky Laciny . My zahráváme řadu standartek, ale bez úspěchu, protože centry jsou buď krátké a nebo přetažené. Hosté zahrozili ještě dvěma hlavičkami Pergla po rohových kopech. Když těsně před koncem Novákova střela končí vedle, je pískán konec.

V dnešním utkání jsme udělali více chyb  které soupeř potrestal a byl prostě lepší. U našich hráčů mně chybí více bojovnosti v osobních soubojích. Bojí se hrát jeden na jednoho a zbavují se zbytečně rychle míčů. Je až moc přihrávek, které končí na soupeřových kopačkách. Nic se neděje, hrát umíme a je třeba se zklidnit a ono to půjde. Stav hrací travnaté plochy je zoufalý, ale na to se nevymlouváme.

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme do Černolic v sobotu 8. 4.  od 16.30 hodin a autobus od stadionu odjíždí  ve 14.30 hodin. Pojeďte fandit  budeme to potřebovat.

Neděle 2. 4. 2017 16:30
80 diváků Vestec 201621AA2A1504

Branky: 48. Macůrek Michal, 76. Macůrek Michal, 79. Kargl Pavel - 62. Roučka Václav

Rozhodčí: Novotný Patrik - Chaloupka Aleš, Haluška Patrik.