Novinky: Fotbal|Nohejbal|Ping Pong|Cvičení|Akce|Tábory

Mistrovská utkání: 22.4.2017. Atletiko vydřelo výhru, Benfika senzační plichtička - shodně 11.místa...

Sobota 22. 4. 2017 17:00
90 diváků Jesenice 2016210A2A2202

Rozhodčí: Hanák Leoš - Polák Ivo, Čechmánek ing. Igor. Delegát: Holý Václav.

Branky : 10. Zvěřina, 73. Novák  – 16. Pilík

Sestava: Mašek – Jurek, Chaloupka, Stráňava, Zima ( 81. Franc ) – Veselý ( 85. Havránek) ,  Kolačný, Novotný, Diviš  ( 77. Kucharik), Novák - Zvěřina ( 89. Pták )

Již v první minutě po akci Zimy s Novotným zakončuje Diviš, ale branku netrefuje.  Domácí zahrávají po faulu Nováka trestný kop Kadlecem a hlavičku Mráze Mašek chytá. V 7. minutě se Zvěřina dostal za obranu, ale vyslal slabou střelu, se kterou si brankař Detko poradil. Po centru od Zimy Novákova hlavička končí nad brankou a domácí dvakrát ohrozili naši branku Kadlecem, ale branka z toho nebyla. To v 10. minutě opět Zvěřina proběhl obranou po přihrávce od Novotného. Sám proti brankaři první střelou neuspěl, ale z dorážky se nemýlí  a posílá nás do vedení – 0 : 1. Domácí zapnuli na vyšší obrátky a Mašek předvedl své umění. Po akci Pilíka s Kuchtou si poradil s jeho zakončením a úspěšný byl i po  další střele Kuchty po přihrávce od Brožka. V 16. minutě domácí obrana zapomněla na Zvěřinu. Ten jde sám do vápna, zasekl míč, ale Pytelka vše zachránil. V 16. minutě je vyrovnáno. Po autovém vhazování se k míči dostal Pilík, přešel přes tři naše obránce a z hranice velkého vápna nedal Maškovi šanci – 1 : 1. Po obdržené brance se Veselý po přihrávce od Jurka probil až k brankové čáře, našel ve vápně Zvěřinu, ale ten nepřekonal Detka. Byl z toho pouze rohový kop. Ve 25. minutě se po dlouhém výkopu brankaře dostal k míči Kadlec a jeho střelu Mašek vyráží.  Zcela volný Brožek ale naštěstí střílí vedle.  My odpovídáme akcí Nováka, který hledá ve vápně Veselého. Ten souboj s brankařem prohrál, ale k  míči se dostal Jurek a těsně míjí pravou tyč domácí branky. Ve 32. minutě po faulu na Chaloupku zahrává Novotný trestný kop, ale trefuje zeď. Domácí zahrávají trestný kop do vápna Kuchtou, k míči se dostal Kadlec a jeho střelu Mašek chytá. V rozmezí pěti minut – 35. – 40 . předvedl své umění domácí brankař Detko. Vychytal postupně Zimu, poradil si se střelou Diviše, který si naběhl na centrovaný míč do vápna a chytil i střelu Jurka. Novák po přetaženém centru od Jurka v dobré pozici netrefuje branku, Zvěřina jde sám, ale slabou střelu Detko chytá. Na Zimův dobře zahraný trestný kop do vápna nikdo nenaběhl, a tak míč prošel až  za brankovou čáru.

V úvodu druhého poločasu Divišova hlavička po centru od Jurka končí nad brankou. Domácí zahrávají trestný kop Kadlecem, ale ten trefuje zeď.  Kuchta vyhrál souboj s obránci a střílí a rovněž Kadleova střela brankou nekončí. Mašek vše zachránil. Po akci Zimy s  Divišem jde  Novák sám na branku, ale píská se ofsaid. Veselý dostal míč za obranu, střílí, ale je z toho pouze rohový kop. Kolačný vybojoval ve středu pole míč, vyslal přihrávkou do šance Zvěřinu, ale brankař  Detko vyběhl  a míč chytil. Domácí odpovídají akcemi Brožka, které zastavují Chaloupka společně se Stráňavou. V  65. minutě vytáhl Mašek střelu střídajícího Šedrly, která šla do šibenice a poradil si i se slabou střelou Mráze. My odpovídáme pěknou střelou Jurka, ale ta končí těsně vedle. Zvěřina uniká po pravé straně do vápna, ale Pytelka ho do šance nepustil. Přehráváme domácí a tlačíme se do zakončení. Zakončujeme postupně Jurkem, Divišem, Novotným a Novákem, ale bez úspěchu. To v 73. minutě si seběhl Novák  na hranici velkého vápna, uvolnil se a s pomocí tyče nás posílá do zaslouženého vedení 1 : 2. Musíme si dávat pozor především při rychlých protiútocích domácích,  vedených převážně Pilíkem, Brožkem a Kuchtou. Naše obrana zastavuje protiútoky, a když se neujala hlavička Novotného po centru od Chaloupky, ani naše protiútoky vedené střídajícími Kucharikem s Ptákem brankou nekončí, píská rozhodčí konec zápasu.

K dnešnímu utkání všichni hráči přistoupili velice zodpovědně a předvedli řadu akcí, které se museli divákům líbit. Hrál se oboustranně útočný fotbal a útoky se přelévaly na obě strany. My jsme dali o branku víc, a tak  vítězství je naše. Je třeba pochválit obě mužstva za čistou hru, o které svědčí pouze po jedné žluté kartě na každé straně. Na derby slušné, ne?

Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 29.4. od 17.00 hodin a přivítáme mužstvo Spartaku Příbram. Všechny vás zveme, přijede zatím nejúspěšnější mužstvo jara.