BENEFIČNÍ ZÁPAS S REALEM TOP PRAHA V JESENICI, PŘIJ'DTE POMOCI...3.6.2017.....R.I.P. :'(((

To nejsmutnější nastalo, více ZDE...:(((

PODPOŘTE S NÁMI DOBROU VĚC!!!

Srdečně zveme všechny členy, fanoušky, kamarády, kamarádky a vůbec všechny obyvatele města Jesenice a okolí na fotbalové utkání SK Slavia Jesenice proti týmu REAL TOP PRAHA.

Jediným cílem tohoto klání je finančně podpořit našeho kamaráda a bývalého spoluhráče Attilu, kterému osud bohužel nadělil v jeho cestě životem nepřekonatelnou překážku. Více se o Attilovi dočtete na jeho stránkách http://pomoctattilovi.wz.cz/.

Akce se koná 3. 6. 2017 od 15:00 na fotbalovém hřišti v Jesenici. Součástí akce bude i dětský den. Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek včetně darů od sponzorů bude věnován Attilovi.

Něco málo o našem soupeři.

Real Top Praha je sportovní tým složený z osobnosti kulturního a sportovního života, který sdružuje přibližně 100 členů. Tým osobností vznikl v roce 2000 a od září 2005 bylo založeno občanské sdružení Real Top Praha.
Účelem zapsaného spolku je podpora nejrůznějších charitativních akcí a to převážne sportovních.
Za dobu fungování Realu se nám podařilo podpořit mnoho lidí, kteří opravdu pomoc potřebují a rozdělit mezi ně mnoho miliónů.
Jsme jediný tým v České republice kde se osobnosti účastní akcí bez nároku na honorář.

Jak mohu pomoci?

Především účastí na zápase a přispěním v podobě dobrovolného vstupného. Pokud máte zájem o sponzorský dar a nemůžete se zápasu přímo zúčastnit, prosím kontaktujte mě na čísle 607 063 914 nebo mailem na radan.miksa@seznam.cz.

Na koho se můžete těšit?

Celou akcí nás bude provázet známý sportovní komentátor Libor Basík, kterého znáte z O2 TV Sport.

UKAŽME, ŽE FOTBAL UMÍ SLOUŽIT I PROSPĚŠNÉ VĚCI!

Za SK Slavia Jesenice

Radan Miksa