Mistrovská utkání: 2.6.-4.6.2017. Atletiko si dalo Zavidov, Benfika potrápila Hvozdnici...

Pátek 2. 6. 2017 17:30
30 diváků Vestec 2016210A2A2803

Rozhodčí: Glogar Lukáš - Burian Michal, Šesták Vojtěch. Delegát: Nitsche Jaroslav.

Branka :   52.  Havránek

Sestava : Mašek -  Jurek, Stráňava, Novotný, Franc – Novák, Trmal, Chaloupka, Zvěřina – Pták ( 88. Kucharik ), Havránek  ( 66. Veselý )

Hosté nám vyhověli, a tak se utkání hrálo již v pátek před slabou návštěvou. Je asi naše chyba, že jsme nevyvěsili plakát, který by na změnu upozornil, neboť řada našich příznivců nečte internetové stránky, a tak logicky o změně nevěděli.

Do zápasu nemohli nastoupit zranění Zima s Kolačným a Diviš, který si odpykává trest za vyloučení. Mělo to být pohodové utkání, ale nebylo tomu tak. Obě mužstva chtěla vyhrát, a tak se odehrávala řada osobních soubojů  po kterých se žlutilo.

Do utkání vstoupili lépe hosté. V prvních minutách o sobě dával hodně vědět Korčák s Vitnerem. Další nebezpečí hrozilo po Benešových hodech od postranní čáry do vápna a rozehrávání  trestných kopů Knorem.

Nám se nedařily přihrávky, a tak jsme se do vápna moc nedostávali. Po spolupráci Jurka s Novákem střílí  Chaloupka. Trmal  uvolnil Zvěřinu , ale tomu střelu chytá brankař Kukla a při další akci  je pískám Ptákovi ofsaid. Střela Trmala končí vedle.

Hosté se po dlouhém výkopu brankaře dostávají do vápna Korčákem, zakončují Dvořákem, ale Mašek vše pochytal.

My jsem zahrozil po rohových kopech, ale Francovi se nepodařilo dvakrát hlavou míč dostat do branky. Jurek uvolnil Ptáka, ten našel zpětnou přihrávkou Chaloupku, ale tomu  střela nesedla. Franc centrem do vápna našel Havránka. Tomu trvalo dlouho než vystřelil  takže trefil pouze padajícího obránce.

Druhý poločas začal akcí Korčáka, ale je pískán ofsaid.  V 52. minutě hlavičkuje po Chaloupkově centru do vápna Novotný, míč se dostal k Havránkovi. Ten si obhodil obránce a střelou přes celou branku nás posílá do vedení – 1 : 0.

Po vstřelené brance jsou to hosté, kteří touží po vyrovnání. Akce vedené přes Knora a zakončované Korčákem, Dvořákem i Vitnerem však brankou nekončí.  Největší šanci hostů zahazuje Dvořák, který v pádu netrefuje branku. Brankou neskončila ani šance Knora, který pronikl do vápna, ale nestačil  přihrát. Maškovo zaváhání v souboji s Korčákem nevyužil Šíma, který netrefuje branku.

Pták vyhrál řadu hlavičkových soubojů, které jsme nedovedli využít k ohrožení branky. Veselý našel Zvěřinu, ale je z toho pouze roh. Další střely  Veselého i Jurka též do branky neprošly. Zvěřina jde v 89. minutě sám na brankaře, ale při poslední kličce mu míč sebral Beneš. Konec zápasu jsme odehráli na polovině soupeře, a tak vítězství je naše.

Hosté předvedli výborný výkon a nejlepšími hráči byli Beneš, Knor, Vitner a především Korčák. Naši hráči opět bojovali. Až moc přihrávek skončilo u soupeře a chyběl větší pohyb.  Obrana s Maškem gól nedostala, v  záloze byl nejlepší Trmal a v útoku se bil osamocený Pták.

Vítězstvím jsme splnili úkol – udržet se jako nováček v 1. A třídě. Hoši díky, díky, díky !!! Nyní můžeme v pohodě odehrát další mistrovské utkání na hřišti TJ MONGEO Podlesí v neděli 11.6. od 17.00 hodin. Autobus od hřiště odjíždí ve 14.30 hodin a srdečně vás zveme.

Neděle 4. 6. 2017 17:00
30 diváků Vestec 201621AA2A2402